• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
• Best Forum •

Mesto gde se prijateljstva rađaju!
 
PrijemRegistruj seportalLatest imagesPristupi
Inspirativna poruka za 02.01.2012. -> Srećna Nova godina! Zaslužite da vas vole, poštuju, cene i postanite bolji ljudi za sebe i ljude oko vas. Cenite prave stvari i budite srećni! Od srca vaš Best forum!

 

 neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...

Ići dole 
+11
~ Black Angel ~
~PoNcHo*s LiTlLe AnGel~
MaRiZZa_94
Wesna
_sk8erka_
Ian.My.Love.
The¤Uchiha's¤Greatest¤Fan
~*~cute-girl-dulce~*~
TasHa`96
jelena*rbd*
Milica :)
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 EmptyPet 3 Okt 2008 - 21:45

First topic message reminder :

pa... ja iskreno neznam nikoga ali ima jedna crwenokosa koja podseca na dul ima crvenu kosu i malo isfeniranu ka spolja, ali ona ne gleda buntownike i ne woli dulce... jedna moja drugarica se u 4. razredu ofarbala u crweno!!! (koja debilka) :zvoncica: :hehe:
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
~ Black Angel ~
Super si
Super si
~ Black Angel ~


Ženski
Datum upisa : 09.08.2008
Godina : 27
Broj poruka : 1306
Lokacija : Zemlja cuda
Job/hobbies : ~~ Odbojka ~~
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Right_bar_bleue


neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 EmptyPet 24 Okt 2008 - 15:59

kod nas niko ne lici na nikoga
a da moyda i ima jedna koja se farba ybog njih
Nazad na vrh Ići dole
MisS_Uchiha
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma
MisS_Uchiha


Ženski
Datum upisa : 20.04.2008
Godina : 31
Broj poruka : 5263
Lokacija : Ispred racunara gledam Naruta i jedem sladoled
Job/hobbies : skupljanje labella, slushanje muzike, gledanje anima i seranowih,citanje mange, blejanje na netu....
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Right_bar_bleue


neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 EmptyPet 24 Okt 2008 - 22:13

Kod mene nema takwih...ja sam imala crwene pramenowe a najwishe wolim Anahi,tako da to nije kopiranje...
Nazad na vrh Ići dole
~ Black Angel ~
Super si
Super si
~ Black Angel ~


Ženski
Datum upisa : 09.08.2008
Godina : 27
Broj poruka : 1306
Lokacija : Zemlja cuda
Job/hobbies : ~~ Odbojka ~~
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Right_bar_bleue


neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 EmptyPet 24 Okt 2008 - 22:57

ja imam crveno-plave rpramenove i uopste ne imitiram Dull nikad mi nije bila ni namera
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
Izgubljen/a
Izgubljen/a
_*-Blondie-*_


Datum upisa : 25.09.2008
Broj poruka : 130
Lokacija : **Somewhere Over The Rainbow**
Job/hobbies : Pijem sok od djusa xD
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Right_bar_bleue


neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 EmptySre 29 Okt 2008 - 22:27

Meni SVI kazu da imam ISTU kosu i friz kao anny...posebno kad se ono okrenem xD
Nazad na vrh Ići dole
*porqe*me*faltas*tu*
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma
*porqe*me*faltas*tu*


Ženski
Datum upisa : 25.05.2008
Godina : 28
Broj poruka : 9102
Lokacija : Podgorica
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Right_bar_bleue


neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 EmptySre 29 Okt 2008 - 22:36

ja imam friz kao dull ali ne imitiram je nego sam se osisala tako jer mi lijepo stoji i zato sto su me nagoworili...a ima nekih glupaca sto oce da imitiraju rbd...i da was pitam kaze li se asi soy đo ili yo...ja ne mogu da ubijedim moju glupu drugarici da se ne kaze yo swe se prawi nesto da imitira anny...misli ako zna nekolko pjesama rbd da zna swe o njima a joj
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 EmptySub 13 Dec 2008 - 21:03

Wi kazete da ja ne licim na miu na slikama, ali meni ljudi koji me wide u prirodi kazu da ja bas licim na nju u prwoj sezoni ali nemam plawe oci.
Nazad na vrh Ići dole
MilicaPG
Super si
Super si
MilicaPG


Ženski
Datum upisa : 29.08.2008
Godina : 26
Broj poruka : 926
Lokacija : podgorica
Job/hobbies : muzika
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Right_bar_bleue

Humor : hihih

neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 EmptyČet 1 Jan 2009 - 0:19

pa podsecas
ja imam crveni pramen
ali ne znam sto ljudi misle da ja glumim robertu za pramenove kada uopste se razlikuje i od njene kose i od boje ne znam
imam jedan na desnoj strani to mi se mnooooogo svidja od kada sam bila mala zeljami je bila da imam crvenu kosu
ima jedna mala
prosle god je zavrsila nasu skolu
nevjerovatno podsjeca na nju kada je pogledas ne ali kada s zagledas u nju ista ima i pirsing imaju iste pokrete na isti nacin pricaju mora da pravi nekku stetu ma sveeee isto
ali ne voli rbdd
kako podsjeca na robertu ja ne ynam iste su
Nazad na vrh Ići dole
*porqe*me*faltas*tu*
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma
*porqe*me*faltas*tu*


Ženski
Datum upisa : 25.05.2008
Godina : 28
Broj poruka : 9102
Lokacija : Podgorica
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Right_bar_bleue


neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 EmptyČet 1 Jan 2009 - 0:58

lepo mico kada si izvukla taj pramen nisam znala da ga imas
Nazad na vrh Ići dole
Wesna
Super si
Super si
Wesna


Ženski
Datum upisa : 09.08.2008
Godina : 31
Broj poruka : 857
Lokacija : underground :)
Job/hobbies : swashta ali najwishe wolim modu
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Right_bar_bleue

Humor : ha ha ha

neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 EmptyPet 2 Jan 2009 - 15:26

Pa ja kad sam se ofarbala u plavo rekli su mi da imitiram onu Anahi. A ja blage nemam sa njom. Ni ne slusam ih.
Nazad na vrh Ići dole
~ Black Angel ~
Super si
Super si
~ Black Angel ~


Ženski
Datum upisa : 09.08.2008
Godina : 27
Broj poruka : 1306
Lokacija : Zemlja cuda
Job/hobbies : ~~ Odbojka ~~
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Right_bar_bleue


neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 EmptyPet 2 Jan 2009 - 19:38

ma lupaju gluposti meni kazu da malo podsecam na robertu govor i stil ali ja .... ne znam nikaa nikog nisam imitirala niti nameravam!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
MilicaPG
Super si
Super si
MilicaPG


Ženski
Datum upisa : 29.08.2008
Godina : 26
Broj poruka : 926
Lokacija : podgorica
Job/hobbies : muzika
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Right_bar_bleue

Humor : hihih

neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 EmptySre 28 Jan 2009 - 16:30

PA I NE TREBA
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
• Best Forum • :: Mediji :: TV :: Serije :: Latino-američke serije :: Rebelde-
Skoči na: