• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
• Best Forum •

Mesto gde se prijateljstva rađaju!
 
PrijemRegistruj seportalLatest imagesPristupi
Inspirativna poruka za 02.01.2012. -> Srećna Nova godina! Zaslužite da vas vole, poštuju, cene i postanite bolji ljudi za sebe i ljude oko vas. Cenite prave stvari i budite srećni! Od srca vaš Best forum!

 

 neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...

Ići dole 
+11
~ Black Angel ~
~PoNcHo*s LiTlLe AnGel~
MaRiZZa_94
Wesna
_sk8erka_
Ian.My.Love.
The¤Uchiha's¤Greatest¤Fan
~*~cute-girl-dulce~*~
TasHa`96
jelena*rbd*
Milica :)
15 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptyPet 3 Okt 2008 - 21:45

pa... ja iskreno neznam nikoga ali ima jedna crwenokosa koja podseca na dul ima crvenu kosu i malo isfeniranu ka spolja, ali ona ne gleda buntownike i ne woli dulce... jedna moja drugarica se u 4. razredu ofarbala u crweno!!! (koja debilka) :zvoncica: :hehe:
Nazad na vrh Ići dole
Milica :)
Vip Član
Vip Član
Milica :)


Ženski
Datum upisa : 08.03.2008
Godina : 28
Broj poruka : 16643
Lokacija : in my dreams*
Job/hobbies : swe i swashta
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Right_bar_bleue

Humor : xexexe

neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptyPet 3 Okt 2008 - 21:56

kod mene nema niko takaw...
Nazad na vrh Ići dole
http://twilightworld.twilight-vampire.com/
jelena*rbd*
Izgubljen/a
Izgubljen/a
jelena*rbd*


Ženski
Datum upisa : 09.05.2008
Godina : 29
Broj poruka : 149
Lokacija : beograd
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Right_bar_bleue


neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptyPet 3 Okt 2008 - 23:23

NI KOD MENE...
Nazad na vrh Ići dole
TasHa`96
Cool si
Cool si
TasHa`96


Ženski
Datum upisa : 22.06.2008
Godina : 27
Broj poruka : 631
Lokacija : Sa Ponchom na ostrvu ljubavi... :-)
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Right_bar_bleue


neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptyPet 3 Okt 2008 - 23:52

~sexy_&_crazy_girl~ ::
kod mene nema niko takaw...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptySub 4 Okt 2008 - 20:46

ljudi...pa ima li josS komentara??? nemoguce da ne postoji basS niko ko was bar podseca na njih!!!!
Nazad na vrh Ići dole
~*~cute-girl-dulce~*~
Super si
Super si
~*~cute-girl-dulce~*~


Ženski
Datum upisa : 14.04.2008
Godina : 28
Broj poruka : 1167
Lokacija : nish
Job/hobbies : ples
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Right_bar_bleue

Humor : he.........he.........he.......

neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptySub 4 Okt 2008 - 22:02

mene jedna moja drugarica podseca na lupitu...
Nazad na vrh Ići dole
The¤Uchiha's¤Greatest¤Fan
Cool si
Cool si
The¤Uchiha's¤Greatest¤Fan


Ženski
Datum upisa : 14.08.2008
Godina : 28
Broj poruka : 563
Lokacija : u njegowom zgrljaju..zauwek
Job/hobbies : crtanje,net,zika
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Right_bar_bleue

Humor : xaxaxxaxxxaa

neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptySub 4 Okt 2008 - 23:45

ja zanm jednu dewojcicu koja uzasno podseca na Mai
Nazad na vrh Ići dole
http://girls4ever.bestofforum.net
Ian.My.Love.
Vip Član
Vip Član
Ian.My.Love.


Ženski
Datum upisa : 29.02.2008
Godina : 30
Broj poruka : 12969
Lokacija : U svojoj sobici :)))
Job/hobbies : Smetanje ;))
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Right_bar_bleue

Humor : xexe

neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptyNed 5 Okt 2008 - 2:27

Ja podsecam na Anahi.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/danijela.lautner
TasHa`96
Cool si
Cool si
TasHa`96


Ženski
Datum upisa : 22.06.2008
Godina : 27
Broj poruka : 631
Lokacija : Sa Ponchom na ostrvu ljubavi... :-)
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Right_bar_bleue


neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptyNed 5 Okt 2008 - 2:35

* Danijela RBD * ::
Ja podsecam na Anahi.
Nazad na vrh Ići dole
Ian.My.Love.
Vip Član
Vip Član
Ian.My.Love.


Ženski
Datum upisa : 29.02.2008
Godina : 30
Broj poruka : 12969
Lokacija : U svojoj sobici :)))
Job/hobbies : Smetanje ;))
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Right_bar_bleue

Humor : xexe

neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptyNed 5 Okt 2008 - 13:50

Hehe, ja sam se malo salila, imamo slicnu boju kose.

neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... 2h5lk3p
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/danijela.lautner
TasHa`96
Cool si
Cool si
TasHa`96


Ženski
Datum upisa : 22.06.2008
Godina : 27
Broj poruka : 631
Lokacija : Sa Ponchom na ostrvu ljubavi... :-)
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Right_bar_bleue


neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptyNed 5 Okt 2008 - 14:33

i moju sliku ste videli....xD ne lichim na Anny xDDD
super su ti narukvice Daco!!
u mojoj shkoli ima jedna devojchica koja lichina Maite, po kosi...
Nazad na vrh Ići dole
Ian.My.Love.
Vip Član
Vip Član
Ian.My.Love.


Ženski
Datum upisa : 29.02.2008
Godina : 30
Broj poruka : 12969
Lokacija : U svojoj sobici :)))
Job/hobbies : Smetanje ;))
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Right_bar_bleue

Humor : xexe

neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptyNed 5 Okt 2008 - 14:41

TasHa`96 ::
i moju sliku ste videli....xD ne lichim na Anny xDDD
super su ti narukvice Daco!!
u mojoj shkoli ima jedna devojchica koja lichina Maite, po kosi...

Hehe, hvala.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/danijela.lautner
Gost
Gost
Anonymous



neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptyNed 5 Okt 2008 - 19:53

JoJ neki kazu da podsecam na anny postavila bi slike ali nece da mi ih otwori...ima jedna aleX koja ima identicnu facu kao lupe ali ima kosu kao mia...JoJ kad bi ja tako licila na anny kao ona lupe i kAD BI I JA IMALA TAKWU KOSU KAO ONA... :zvoncica:
Nazad na vrh Ići dole
_sk8erka_
Izgubljen/a
Izgubljen/a
_sk8erka_


Ženski
Datum upisa : 11.07.2008
Godina : 30
Broj poruka : 78
Lokacija : ~my world~
Job/hobbies : izlasci, crtanje, kreiranje, slushanje mjuze...
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Right_bar_bleue

Humor : Bila dva mrava

neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptyČet 9 Okt 2008 - 22:17

Ima u mojoj skoli neke tri koje POKUSAVAJU da lice na Anahi i Maite, jer ne vole Dulce, ali jadnice, ne lice uopste...
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Wesna
Super si
Super si
Wesna


Ženski
Datum upisa : 09.08.2008
Godina : 31
Broj poruka : 857
Lokacija : underground :)
Job/hobbies : swashta ali najwishe wolim modu
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Right_bar_bleue

Humor : ha ha ha

neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptyPet 10 Okt 2008 - 0:01

Da, znam na koga mislis! Na one dve Ane i Nadju! Valjda se tako zove!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptyPet 10 Okt 2008 - 12:43

ma ako se neko ne pali tada ce najwisSe da lichi ali swe su to ofarbane, izwesStacene, paljewine (przenice)!!!
Nazad na vrh Ići dole
MaRiZZa_94
Izgubljen/a
Izgubljen/a
MaRiZZa_94


Ženski
Datum upisa : 15.10.2008
Godina : 30
Broj poruka : 57
Lokacija : with erreway...
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Right_bar_bleue


neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptySre 15 Okt 2008 - 20:51

joj,meni su bukvalno svi rekli da mnogo podsecam na dulce,a ja nju uopste ne volim,ali iako mi je tesko da priznam imam nekako njenu facu...ajjjoojjj...ne volim jeeee...videcu dal mogu sliq da postavim da vidite...
a inace ima i kod mene jedna sto lici na mayte...
a i one koje se farbaju,oblace itd da bi licile na anahi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptyČet 16 Okt 2008 - 19:35

jao kako mrzim kad se neko farba znog anny ili dull ja cu se farbati u pepeljasto plawo jer jako wolim tu boju, ponekad wicem ono ay i baaaaaaaay jer mi je presSlo u nawiku i sSalim se, jer sam u zadnje wreme odlepila...imam glas kao anny kad pewam i pricam na spanskom i to se widi i ne ZELIM DA JE IMITIRAM!!! ja sam ja i tesSko je biti ja samo kada sam zaljubljena a ima onih koji ne liche na nju pa samo ponawljaju njene reci, to je GLOOPO!!!
Nazad na vrh Ići dole
Ian.My.Love.
Vip Član
Vip Član
Ian.My.Love.


Ženski
Datum upisa : 29.02.2008
Godina : 30
Broj poruka : 12969
Lokacija : U svojoj sobici :)))
Job/hobbies : Smetanje ;))
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Right_bar_bleue

Humor : xexe

neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptyČet 16 Okt 2008 - 20:54

Ja imam smedju kosu, a na krajevima plavu! Ofarbala sam se u plavo prosle godine pa je izrasla, i sada je to plavo na krajevima xDDD.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/danijela.lautner
Gost
Gost
Anonymous



neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptyČet 16 Okt 2008 - 21:12

si se farbala zbog anny ili owako*?
Nazad na vrh Ići dole
Ian.My.Love.
Vip Član
Vip Član
Ian.My.Love.


Ženski
Datum upisa : 29.02.2008
Godina : 30
Broj poruka : 12969
Lokacija : U svojoj sobici :)))
Job/hobbies : Smetanje ;))
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Right_bar_bleue

Humor : xexe

neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptyČet 16 Okt 2008 - 21:17

Ovako, tada je Anny imala plavu.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/danijela.lautner
Wesna
Super si
Super si
Wesna


Ženski
Datum upisa : 09.08.2008
Godina : 31
Broj poruka : 857
Lokacija : underground :)
Job/hobbies : swashta ali najwishe wolim modu
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Right_bar_bleue

Humor : ha ha ha

neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptyPet 17 Okt 2008 - 18:00

*PrincesS* of *SoLaRiYa* ::
jao kako mrzim kad se neko farba znog anny ili dull ja cu se farbati u pepeljasto plawo jer jako wolim tu boju, ponekad wicem ono ay i baaaaaaaay jer mi je presSlo u nawiku i sSalim se, jer sam u zadnje wreme odlepila...imam glas kao anny kad pewam i pricam na spanskom i to se widi i ne ZELIM DA JE IMITIRAM!!! ja sam ja i tesSko je biti ja samo kada sam zaljubljena a ima onih koji ne liche na nju pa samo ponawljaju njene reci, to je GLOOPO!!!

Joj nemoj u pepeljasto plavo pogresices... ja sam imala tako neku sarenu... nesto plavo-smedje pepeljasto sta ja znam i ofarbala sam se u plavo i sad je bolje...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptyPet 24 Okt 2008 - 13:09

jao bozZe me sacuwaj!!! kako neko mozZe da bude toliko jadan da se spusti na taj niwo!??!?!?!??!?!??!?! ako lice neka lice bar ne moraju da se prawe!!
Nazad na vrh Ići dole
~PoNcHo*s LiTlLe AnGel~
Izgubljen/a
Izgubljen/a
~PoNcHo*s LiTlLe AnGel~


Ženski
Datum upisa : 23.10.2008
Godina : 28
Broj poruka : 100
Koliko volite ovaj 4um? :
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Right_bar_bleue


neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptyPet 24 Okt 2008 - 13:22

u mojoj skoli ima jedna Maja...i bash podseca na Dulce tj.Robertu...vise na Robertu...tako malo vice,kad se iznervira lupa rukama,drzi se za glavu,bije se sa decacima,ima crvenu kosu isfeniranu napred...i naravno...obozava RBD!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... EmptyPet 24 Okt 2008 - 15:42

100% imitira dull
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty
PočaljiNaslov: Re: neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...   neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
neko iz wasSe sSkole ko lichi na...miu, robertu, lupe...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
• Best Forum • :: Mediji :: TV :: Serije :: Latino-američke serije :: Rebelde-
Skoči na: