• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
• Best Forum •

Mesto gde se prijateljstva rađaju!
 
PrijemRegistruj seportalLatest imagesPristupi
Inspirativna poruka za 02.01.2012. -> Srećna Nova godina! Zaslužite da vas vole, poštuju, cene i postanite bolji ljudi za sebe i ljude oko vas. Cenite prave stvari i budite srećni! Od srca vaš Best forum!

 

 Rebelde....

Ići dole 
+18
Mimi ^^ ♥
~*~Branislava~*~
barbie_girl
Super*Star
The¤Uchiha's¤Greatest¤Fan
TasHa`96
Co0o0l LiKuSxItZa
Wesna
_sk8erka_
NeCo
~Anchy~
*porqe*me*faltas*tu*
|=|Sunce|=|
Macii (:
Aleksa
MisS_Uchiha
Ian.My.Love.
Lucifer
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Lucifer
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma
Lucifer


Muški
Datum upisa : 24.02.2008
Godina : 28
Broj poruka : 7997
Lokacija : In Norway with Madeleine....
Job/hobbies : gimanstika and disco dance...
Koliko volite ovaj 4um? :
Rebelde.... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rebelde.... - Page 3 Right_bar_bleue

Humor : hehe

Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptySub 14 Jun 2008 - 14:35

First topic message reminder :

Kako wam se cxini!!?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.best-4um.forumsr.com

AutorPoruka
♥LostInHisEyes
Vip Član
Vip Član
♥LostInHisEyes


Ženski
Datum upisa : 03.11.2008
Godina : 28
Broj poruka : 11188
Koliko volite ovaj 4um? :
Rebelde.... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rebelde.... - Page 3 Right_bar_bleue

Humor : I tako to na tu temu. xD

Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptyPet 5 Dec 2008 - 11:58

E ljudi,ja mislim da u nasoj skoli ima nas oko 10tak da u zivotu nije pogledalo RBD,msm meni je to cisto GLUPOSTI...Al nemojte da s euvredite..Oke??
Msm svako ima pravo na svoje misljenje..Ja sam pratila rebelde ali ereway...Iskreno mislim da su i lepsi i bolji 100%....Meni je tu samo roberta lepa....
Nazad na vrh Ići dole
~*~Branislava~*~
Super si
Super si
~*~Branislava~*~


Ženski
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 33
Broj poruka : 1128
Lokacija : BECEJ :)
Koliko volite ovaj 4um? :
Rebelde.... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rebelde.... - Page 3 Right_bar_bleue


Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptyPet 5 Dec 2008 - 12:35

BOKA'95 ::
E ljudi,ja mislim da u nasoj skoli ima nas oko 10tak da u zivotu nije pogledalo RBD,msm meni je to cisto GLUPOSTI...Al nemojte da s euvredite..Oke??
Msm svako ima pravo na svoje misljenje..Ja sam pratila rebelde ali ereway...Iskreno mislim da su i lepsi i bolji 100%....Meni je tu samo roberta lepa....
ti si moj covek!
Nazad na vrh Ići dole
♥LostInHisEyes
Vip Član
Vip Član
♥LostInHisEyes


Ženski
Datum upisa : 03.11.2008
Godina : 28
Broj poruka : 11188
Koliko volite ovaj 4um? :
Rebelde.... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rebelde.... - Page 3 Right_bar_bleue

Humor : I tako to na tu temu. xD

Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptyPet 5 Dec 2008 - 15:33

Xex...Al nadam se da se nece ljutiti fanovi RBDa?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptyNed 7 Dec 2008 - 16:25

Pa ja se slazem da swako ima swoj ukus, ali ipak rebeldeway lepsi od rbd....malo ste preterali. A uostalom RBD i Rebeldeway nemaju blage weze osim u seriji!!! (bar po meni) Mislim Lu je PAMETNICA sto je izasla iz Rebldeway-a i rekla da se wise nikad nece wratiti. Malo su mi bezweze ti rebeldeway, i rbd po meni ima 10000000000000000000000000 puta bolje pesme i uispesniji su kao grupa... I sto ciste gluposti kad kazete da je isto kao Rebeldeway????
Nazad na vrh Ići dole
~*~Branislava~*~
Super si
Super si
~*~Branislava~*~


Ženski
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 33
Broj poruka : 1128
Lokacija : BECEJ :)
Koliko volite ovaj 4um? :
Rebelde.... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rebelde.... - Page 3 Right_bar_bleue


Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptyNed 7 Dec 2008 - 16:33

pa dobro rbd je uspesnija grupa...msm logivno kad su izdali 7 albuma a erreway 3...a ne znam koliko si upoznata ali rebelde way je uspesnija serija...
necemo vise da spamujemo...ovo je tema za rebelde
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptyNed 7 Dec 2008 - 19:48

slazem se!!! NO SPAM, da werowatno si uprawu RBD je swakako bolja grupa, a mozda je rebeldeway bolja serija...pa da predjemo na RBD....
Po meni oni su wrh, mozda im malo zameram jer se ponekad obuku malo bezweze, ali inace bas su eXtra grupa!!! Serija je bila super swe dok nisu poceli da je repriziraju, sad wise niko je i ne gleda......
Nazad na vrh Ići dole
Ian.My.Love.
Vip Član
Vip Član
Ian.My.Love.


Ženski
Datum upisa : 29.02.2008
Godina : 30
Broj poruka : 12969
Lokacija : U svojoj sobici :)))
Job/hobbies : Smetanje ;))
Koliko volite ovaj 4um? :
Rebelde.... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rebelde.... - Page 3 Right_bar_bleue

Humor : xexe

Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptyNed 7 Dec 2008 - 19:51

~*mrkvili*~ ::
pa dobro rbd je uspesnija grupa...msm logivno kad su izdali 7 albuma a erreway 3...a ne znam koliko si upoznata ali rebelde way je uspesnija serija...
necemo vise da spamujemo...ovo je tema za rebelde

Toliko je uspešnija da je B92 nije prikazao do kraja....
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/danijela.lautner
~*~Branislava~*~
Super si
Super si
~*~Branislava~*~


Ženski
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 33
Broj poruka : 1128
Lokacija : BECEJ :)
Koliko volite ovaj 4um? :
Rebelde.... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rebelde.... - Page 3 Right_bar_bleue


Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptyNed 7 Dec 2008 - 20:17

pa logicno kad su u to vreme ovde vec svi bili zaludeni rbd-om i 80% stanovnista je gledalo a i serija RW se davala u jako losem terminu ako se dobro secate....moz' misliti sto nije prikazana do kraja.... i rebelde je u cak 6 zemalja ukinut posle samo par epizoda i u dosta zemalja ima losu gledanost....
slazem se da je rbd kao grupa uspesniji od erreway-a iako ja njih mnogo vise volim i gotivim....eto recimo rbd je u argentini napravio ogroman koncert iako seriju u toj zemlji gleda samo oko 3,8% stanovnista...
Nazad na vrh Ići dole
*porqe*me*faltas*tu*
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma
*porqe*me*faltas*tu*


Ženski
Datum upisa : 25.05.2008
Godina : 28
Broj poruka : 9102
Lokacija : Podgorica
Koliko volite ovaj 4um? :
Rebelde.... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rebelde.... - Page 3 Right_bar_bleue


Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptyPon 8 Dec 2008 - 13:31

i lili je doso album rbd ja sam ga kupila bas je cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptySub 13 Dec 2008 - 20:53

~*mrkvili*~ ::
pa logicno kad su u to vreme ovde vec svi bili zaludeni rbd-om i 80% stanovnista je gledalo a i serija RW se davala u jako losem terminu ako se dobro secate....moz' misliti sto nije prikazana do kraja.... i rebelde je u cak 6 zemalja ukinut posle samo par epizoda i u dosta zemalja ima losu gledanost....
slazem se da je rbd kao grupa uspesniji od erreway-a iako ja njih mnogo vise volim i gotivim....eto recimo rbd je u argentini napravio ogroman koncert iako seriju u toj zemlji gleda samo oko 3,8% stanovnista...

Pa i sama kazes da su swi bili zaludjeni RBD-om i niko nije gledao RW, pa kako je onda RW bolja serija????
Nazad na vrh Ići dole
~*~Branislava~*~
Super si
Super si
~*~Branislava~*~


Ženski
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 33
Broj poruka : 1128
Lokacija : BECEJ :)
Koliko volite ovaj 4um? :
Rebelde.... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rebelde.... - Page 3 Right_bar_bleue


Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptyPon 22 Dec 2008 - 0:50

*NOWOGODIŠNJA_ZwEzDiCa* ::
~*mrkvili*~ ::
pa logicno kad su u to vreme ovde vec svi bili zaludeni rbd-om i 80% stanovnista je gledalo a i serija RW se davala u jako losem terminu ako se dobro secate....moz' misliti sto nije prikazana do kraja.... i rebelde je u cak 6 zemalja ukinut posle samo par epizoda i u dosta zemalja ima losu gledanost....
slazem se da je rbd kao grupa uspesniji od erreway-a iako ja njih mnogo vise volim i gotivim....eto recimo rbd je u argentini napravio ogroman koncert iako seriju u toj zemlji gleda samo oko 3,8% stanovnista...

Pa i sama kazes da su swi bili zaludjeni RBD-om i niko nije gledao RW, pa kako je onda RW bolja serija????
pa to sto je u srbiji rebelde toliko popularan ne mora da znaci da je u celom svetu...kao sto sam vec napisala poznato je da je rebelde serija u cak 6 zemalja u kojima se prikazivala ukinuta vec posle samo par epizoda,sto znaci da joj je gledanost bila 0 i postoji mnogo anketa koje dokazuju da je rebelde way uspesnija serija...a sem toga i mnogi remakeovi su pravljeni nalik na rebelde way a ne na rebelde(jedan dokaz vise koja serija je bolja)...
Nazad na vrh Ići dole
Ian.My.Love.
Vip Član
Vip Član
Ian.My.Love.


Ženski
Datum upisa : 29.02.2008
Godina : 30
Broj poruka : 12969
Lokacija : U svojoj sobici :)))
Job/hobbies : Smetanje ;))
Koliko volite ovaj 4um? :
Rebelde.... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rebelde.... - Page 3 Right_bar_bleue

Humor : xexe

Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptyPon 22 Dec 2008 - 16:39

~*mrkvili*~ ::
a sem toga i mnogi remakeovi su pravljeni nalik na rebelde way a ne na rebelde(jedan dokaz vise koja serija je bolja)...

Samo jedan, rebelde je o5 bolja serija.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/danijela.lautner
Gost
Gost
Anonymous



Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptyPon 22 Dec 2008 - 16:57

E molim was, dosta wise!!! Mozda je za tebe RW bolja serija ali ja sam na mnogim sajtowima widela razna glasanja o tome sta je bolje RBD ili RW i uwek je RBD imalo bar 3 puta wise glasowa.......
Nazad na vrh Ići dole
Ian.My.Love.
Vip Član
Vip Član
Ian.My.Love.


Ženski
Datum upisa : 29.02.2008
Godina : 30
Broj poruka : 12969
Lokacija : U svojoj sobici :)))
Job/hobbies : Smetanje ;))
Koliko volite ovaj 4um? :
Rebelde.... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rebelde.... - Page 3 Right_bar_bleue

Humor : xexe

Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptyNed 28 Dec 2008 - 1:18

Jel se RBD raspao?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/danijela.lautner
Mimi ^^ ♥
Vip Član
Vip Član
Mimi ^^ ♥


Ženski
Datum upisa : 23.08.2008
Godina : 27
Broj poruka : 11826
Lokacija : Over the rainbow.:}
Job/hobbies : Jahane,Knjige, Citanje,Filmovi...:)
Koliko volite ovaj 4um? :
Rebelde.... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rebelde.... - Page 3 Right_bar_bleue

Humor : :D

Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptyNed 28 Dec 2008 - 1:54

Jeste....
Nato swi koji wolite RBD...morate da se slozite sa jednim:
RBD je kopija RBD Way...swe jedno ko je bolji...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptyNed 28 Dec 2008 - 23:43

Serija jeste copy.ja i ja to ne poricem!!! Ali RW je po meni kao grupa skroz bzwz.....I ne pewaju nesto i nemaju neke pesme i neki stil........
Nazad na vrh Ići dole
~*~Branislava~*~
Super si
Super si
~*~Branislava~*~


Ženski
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 33
Broj poruka : 1128
Lokacija : BECEJ :)
Koliko volite ovaj 4um? :
Rebelde.... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rebelde.... - Page 3 Right_bar_bleue


Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptyPon 29 Dec 2008 - 1:44

pazi ovo:NEMAJU STIL!Na ovo mogu samo da se upisam od smeha...Kad su oni pevali ti si dete imala 5 godina i jos uvek te je mama oblacila,tako da molim te bolje ti je da cutis nego da pricas o necemu o cemu nemas pojma...
Kad vec hoces nesto "pametno" da kazes prvo dobro razmisli o tome pa tek onda pljuni...
Cisto da te obavestim posto vidim da ne znas,kad su oni punili dvorane i stadione sirom sveta(2002-2004),stilovi u oblacenju i svemu ostalom su bili skroz drugaciji nego danas...
a sto se tice pesama,prvo preslusaj sve njihove pesme,nauci da vidis i njihov smisao a ne samo ritam,pa onda reci da li vrede nesto ili ne....a do tada bolje drzi jezik za zubima...
i da,kad vec govoris da ne volis kad je neko ne objektivan,prvo ti nauci da budes OBJEKTIVNA pa tek onda to zahtevaj od drugih...dobro???
uostalom ne znam sto ti sve ovo objasnjavam,ipak si ti klincica od 11 godina,kad porastes shvatices neke stvari o kojima koliko vidim sada blage veze nemas....
Nazad na vrh Ići dole
MisS_Uchiha
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma
MisS_Uchiha


Ženski
Datum upisa : 20.04.2008
Godina : 31
Broj poruka : 5263
Lokacija : Ispred racunara gledam Naruta i jedem sladoled
Job/hobbies : skupljanje labella, slushanje muzike, gledanje anima i seranowih,citanje mange, blejanje na netu....
Koliko volite ovaj 4um? :
Rebelde.... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rebelde.... - Page 3 Right_bar_bleue


Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptyPon 29 Dec 2008 - 1:54

LAKSHE MALO!!!!!!
Pod 1. NEMA WREDJANJA!!!!!!!!!!!Josh samo jednom nekoga wredjaj BANOWACU TE!!!
2.Ukusi su razliciti i to kakaw je ciji stil je isto stwar UKUSA
3.Ako si doshla owde da se swajdash,slobodno stisni X na stranici i bye sa 4uma...
4.Owo nije 4um za prepiranje wec za zabawu a ako ne mozete da poshtujete prawila niste dobrodoshli...
Jasno?
Nazad na vrh Ići dole
~*~Branislava~*~
Super si
Super si
~*~Branislava~*~


Ženski
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 33
Broj poruka : 1128
Lokacija : BECEJ :)
Koliko volite ovaj 4um? :
Rebelde.... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rebelde.... - Page 3 Right_bar_bleue


Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptyPon 29 Dec 2008 - 2:12

eto Nato pogodila si...opomenuta sam....
nisam nameravala da postujem ovo ovde jer ne zelim da unistavam forum i necu vise ali Nata me je zamolila da joj javno kazem sta mislim a ne preko pm-a...pa eto cisto da joj ispunim zelju...i da ne radi se ovde o ukusima,nego o necem drugom...ali necu vise da se raspravljam....Nata i ja smo ovo resile vec preko pm-a...ili mozda jos uvek resavamo,cek da vidim sta ce mi odgovoriti ako uopste odgovori...
sorry jos jednom....
Nazad na vrh Ići dole
MisS_Uchiha
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma
MisS_Uchiha


Ženski
Datum upisa : 20.04.2008
Godina : 31
Broj poruka : 5263
Lokacija : Ispred racunara gledam Naruta i jedem sladoled
Job/hobbies : skupljanje labella, slushanje muzike, gledanje anima i seranowih,citanje mange, blejanje na netu....
Koliko volite ovaj 4um? :
Rebelde.... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rebelde.... - Page 3 Right_bar_bleue


Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptyPon 29 Dec 2008 - 2:14

Ok,samo wi to reshite a mi se necemo meshati,ali BEZ WREDJANJA!!!
Aj plz no spam wishe owde...
Nazad na vrh Ići dole
♥LostInHisEyes
Vip Član
Vip Član
♥LostInHisEyes


Ženski
Datum upisa : 03.11.2008
Godina : 28
Broj poruka : 11188
Koliko volite ovaj 4um? :
Rebelde.... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rebelde.... - Page 3 Right_bar_bleue

Humor : I tako to na tu temu. xD

Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptyPon 29 Dec 2008 - 11:30

Meni je serija ok..Ali mi se grupa ne svidja....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptyPon 29 Dec 2008 - 15:05

Meni je serija bas super ali mi je postala dosadna jer se o5 reprizira........Grupa mi je extra, pre nisam wolela cristopfera i cristijana i maite,ali sad ih swe OBOZAWAM...
Nazad na vrh Ići dole
Lucifer
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma
Lucifer


Muški
Datum upisa : 24.02.2008
Godina : 28
Broj poruka : 7997
Lokacija : In Norway with Madeleine....
Job/hobbies : gimanstika and disco dance...
Koliko volite ovaj 4um? :
Rebelde.... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rebelde.... - Page 3 Right_bar_bleue

Humor : hehe

Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptyUto 30 Dec 2008 - 1:08

Ne mogu da werujem koliko spama...cccccc
Nemojte da wam se ponovi...



Inace pre sam woleo RBD a sad ne...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.best-4um.forumsr.com
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član
♥.KarliČ.♥


Ženski
Datum upisa : 02.01.2009
Godina : 29
Broj poruka : 18503
Lokacija : U osmom nebu..sa Johnom ^^
Job/hobbies : slušanje Bon Jovija i gledanje njihovih koncerata :D
Koliko volite ovaj 4um? :
Rebelde.... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rebelde.... - Page 3 Right_bar_bleue

Humor : Grrrrrrrrr

Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptySub 3 Jan 2009 - 0:58

Kod nas će ta serija bit tek uskoro...zaostali smo.
Nazad na vrh Ići dole
*porqe*me*faltas*tu*
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma
*porqe*me*faltas*tu*


Ženski
Datum upisa : 25.05.2008
Godina : 28
Broj poruka : 9102
Lokacija : Podgorica
Koliko volite ovaj 4um? :
Rebelde.... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rebelde.... - Page 3 Right_bar_bleue


Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 EmptySub 3 Jan 2009 - 1:19

uskoro rbd pocinje na nova tv
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rebelde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rebelde....   Rebelde.... - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rebelde....
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» rebelde rbd
» Rebelde Way
» Oblacxite ReBeLdE...:)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
• Best Forum • :: Mediji :: TV :: Serije :: Latino-američke serije :: Rebelde-
Skoči na: