• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
• Best Forum •

Mesto gde se prijateljstva rađaju!
 
PrijemRegistruj seportalLatest imagesPristupi
Inspirativna poruka za 02.01.2012. -> Srećna Nova godina! Zaslužite da vas vole, poštuju, cene i postanite bolji ljudi za sebe i ljude oko vas. Cenite prave stvari i budite srećni! Od srca vaš Best forum!

 

 Stupid as a cookie xD

Ići dole 
AutorPoruka
Milica :)
Vip Član
Vip Član
Milica :)


Ženski
Datum upisa : 08.03.2008
Godina : 28
Broj poruka : 16643
Lokacija : in my dreams*
Job/hobbies : swe i swashta
Koliko volite ovaj 4um? :
Stupid as a cookie xD Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Stupid as a cookie xD Right_bar_bleue

Humor : xexexe

Stupid as a cookie xD Empty
PočaljiNaslov: Stupid as a cookie xD   Stupid as a cookie xD EmptyPon 25 Okt 2010 - 21:36

Relativno dobar dan

Dan počeo sa učenjem -.-' I raspored kontrolnog se promenio, ne pišem više biologiju u sredu nego sutra prvi čas, umesto fizičkog >.> Mislim da su me skoro okrivili za cepanje dnevnika VIII1 (Ja sam VIII2), jer su mislili da sam ja bila dežurna u petak, a nisam, nego u četvrtak. Danas sam radila prvi put fizičko u 3 godine. A niko me nije video u šorcu. I samo vidiš ono, svi stoje u zboru a ja izlazim, ono tišina, samo vidiš kako me odmeravaju, a ja u šorcu. Blaaaam Embarassed Very Happy I drug sa kojim sedim na fizici (Onaj peckavi xD) je provodio danas više vremena samnom nego obično. Celo vreme je igrao samnom odbojku i glupirao se, nešto mi je kao mrdao obrvama na biologoji xD I sedela sa njim na fizici. I trebala na likovnom ali je pobegao da ne bude ocenjen Razz I tako to, uglavnom, mislim da sam se malo oslobodila osećanja kad ne nosim mider, posebno posle onog fizičkog i šorca xD Sad kad se konačno ponašam kao normalna ja, kad me ne sputava mider, biće haos Very Happy
I ja sela na pod sale pored neke koju ne gotivim baš, radili smo vežbe i bilo ovo:
Kristina: Juu Milice imaš dobre noge.
Ja: Shocked Fala Shocked
Weeeird. Ok, vatevr, imam dosta za učiti ali bar do četvrtka ;D
Nazad na vrh Ići dole
http://twilightworld.twilight-vampire.com/
 
Stupid as a cookie xD
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
• Best Forum • :: Lifestyle :: Vaš kutak :: Dnevnik-
Skoči na: