• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
• Best Forum •

Mesto gde se prijateljstva rađaju!
 
PrijemRegistruj seportalLatest imagesPristupi
Inspirativna poruka za 02.01.2012. -> Srećna Nova godina! Zaslužite da vas vole, poštuju, cene i postanite bolji ljudi za sebe i ljude oko vas. Cenite prave stvari i budite srećni! Od srca vaš Best forum!

 

 Binbir Gece (1001 noc)

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
~*~Branislava~*~
Super si
Super si
~*~Branislava~*~


Ženski
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 33
Broj poruka : 1128
Lokacija : BECEJ :)
Koliko volite ovaj 4um? :
Binbir Gece (1001 noc) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Binbir Gece (1001 noc) Right_bar_bleue


Binbir Gece (1001 noc) Empty
PočaljiNaslov: Binbir Gece (1001 noc)   Binbir Gece (1001 noc) EmptySre 7 Apr 2010 - 20:39

Hiljadu i jedna noć (tur. Binbir Gece) je turska televizijska serija koja se od 8. marta 2010. godine emituje na Foks Televiziji u Srbiji.

Binbir Gece (1001 noc) 2rzxtsz

Šeherezada je talentovan arhitekta, zaposlena u velikoj građevinskoj kompaniji čiji su vlasnici Kerem i Onur. Obojica su uspešni i poznati biznismeni ali Onur, zbog lošeg iskustva u prošlosti, potajno gaji bes i mržnju prema ženama.

Ipak, veruje da je Šeherazada drugačija od ostalih žena, ona pleni lepotom, posvećena je poslu i zahvaljujući njenom talentu kompanija osvaja prestižnu nagradu na takmičenju arhitekata i dobija izuzetno važan i skup projekat u Dubaiju.

U lepu Šeherazadu je zaljubljen i Kerem, Onurov poslovni partner i najbolji prijatelj. Ta činjenica će narušiti prijateljstvo i uneti dosta tenzije u njihov odnos. Ali Šeherazdu muče mnogo veći problemi. Njen sin jedinac boluje od izuzetno teške bolesti, leukemije i da bi preživeo potrebna mu je hitna operacija koja iziskuje mnogo novca. Ona očajnički pokušava da obezbedi sredstva i jedino je njen šef, Onur spreman da pozajmi novac. I to pod jednim uslovom - da provede sa njim jednu noć.

Šeherazada je spremna da učini sve kako bi spasila život sinu. Pristaje na Onurovu ponudu ne govoreći mu zašto joj je novac potreban. Nakon te noći Onur postaje opsednut Šeherazdom. Čini sve da bude u njenoj blizini nudeći joj ponovo novac, ovaj put veću svotu. Šeherazada ne pristaje i počinje da traži drugi posao.

Onur je očajan, shvata da ne može da živi bez nje, a saznaje i pravi razlog zbog kojeg je pristala da spava sa njim... Preduzima sve da joj dokaže svoju iskrenu ljubav i spreman je na sve da je zadrži.
Nazad na vrh Ići dole
Just One Girl
Vip Član
Vip Član
Just One Girl


Ženski
Datum upisa : 11.04.2008
Godina : 31
Broj poruka : 17764
Lokacija : Where All Good Sleep
Koliko volite ovaj 4um? :
Binbir Gece (1001 noc) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Binbir Gece (1001 noc) Right_bar_bleue


Binbir Gece (1001 noc) Empty
PočaljiNaslov: Re: Binbir Gece (1001 noc)   Binbir Gece (1001 noc) EmptyPon 3 Maj 2010 - 19:35

Iskreno, reći ćete kako sam puna predrasuda, ali nekako nemam volju da gledam tursku seriju. Ne znam kakva je. Možda je dobra (moja komšinica je oduševljena istom), ali ja nemam želju da je gledam.
Nazad na vrh Ići dole
♥LostInHisEyes
Vip Član
Vip Član
♥LostInHisEyes


Ženski
Datum upisa : 03.11.2008
Godina : 28
Broj poruka : 11188
Koliko volite ovaj 4um? :
Binbir Gece (1001 noc) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Binbir Gece (1001 noc) Right_bar_bleue

Humor : I tako to na tu temu. xD

Binbir Gece (1001 noc) Empty
PočaljiNaslov: Re: Binbir Gece (1001 noc)   Binbir Gece (1001 noc) EmptyPon 3 Maj 2010 - 19:40

Just One Girl ::
Iskreno, reći ćete kako sam puna predrasuda, ali nekako nemam volju da gledam tursku seriju. Ne znam kakva je. Možda je dobra (moja komšinica je oduševljena istom), ali ja nemam želju da je gledam.
Nazad na vrh Ići dole
~*~Branislava~*~
Super si
Super si
~*~Branislava~*~


Ženski
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 33
Broj poruka : 1128
Lokacija : BECEJ :)
Koliko volite ovaj 4um? :
Binbir Gece (1001 noc) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Binbir Gece (1001 noc) Right_bar_bleue


Binbir Gece (1001 noc) Empty
PočaljiNaslov: Re: Binbir Gece (1001 noc)   Binbir Gece (1001 noc) EmptyUto 14 Dec 2010 - 21:23

Eeeeee zavrsila mi se i ova serija... Vec mi nedostaje da gledam Onura svako vece
:(
Inace odusevljena sam sto su Berguzar i Halit posetili Beograd povodom emitovanja poslednje epizode serije... Ali emisija je mogla da bude bolje organizovana i osmiljena, tj. sigurna sam da bi bila mnogo bolja da su je drugi voditelji vodili, jer ovo dvoje nema veze sa vezom....


Poslednji put izmenio ~*~Branislava~*~ dana Uto 14 Dec 2010 - 23:29, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ian.My.Love.
Vip Član
Vip Član
Ian.My.Love.


Ženski
Datum upisa : 29.02.2008
Godina : 30
Broj poruka : 12969
Lokacija : U svojoj sobici :)))
Job/hobbies : Smetanje ;))
Koliko volite ovaj 4um? :
Binbir Gece (1001 noc) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Binbir Gece (1001 noc) Right_bar_bleue

Humor : xexe

Binbir Gece (1001 noc) Empty
PočaljiNaslov: Re: Binbir Gece (1001 noc)   Binbir Gece (1001 noc) EmptyUto 14 Dec 2010 - 21:49

Gledala sam nešto malo emisiju i smorili su me posle 15 min, i odgledala sam nešto malo od poslednje epizode... Svidelo mi se samo kad je ona žena pričala onu priču.. xD
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/danijela.lautner
Sponsored content





Binbir Gece (1001 noc) Empty
PočaljiNaslov: Re: Binbir Gece (1001 noc)   Binbir Gece (1001 noc) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Binbir Gece (1001 noc)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
• Best Forum • :: Mediji :: TV :: Serije :: Strane serije-
Skoči na: