• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
• Best Forum •

Mesto gde se prijateljstva rađaju!
 
PrijemRegistruj seportalLatest imagesPristupi
Inspirativna poruka za 02.01.2012. -> Srećna Nova godina! Zaslužite da vas vole, poštuju, cene i postanite bolji ljudi za sebe i ljude oko vas. Cenite prave stvari i budite srećni! Od srca vaš Best forum!

 

 nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???

Ići dole 
+6
The¤Uchiha's¤Greatest¤Fan
Sanja-Dul
~ Black Angel ~
~PoNcHo*s LiTlLe AnGel~
Wesna
Milica :)
10 posters
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptyPet 3 Okt 2008 - 21:33

pa pisSite ko wam je naj i zZasSto...?

meni je mia ne zato sSto je napicena, lepa, slatka, nezna, eXcentricna...wec zato sSto je najslicnija meni... imamo isti karakter, frizuru, wolimo iste stwari... ali da nismo owako slicne NE BI mi ona bila omiljena!!! :zvoncica: :hehe:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptySub 4 Okt 2008 - 20:46

pa zZasSto????
Nazad na vrh Ići dole
Milica :)
Vip Član
Vip Član
Milica :)


Ženski
Datum upisa : 08.03.2008
Godina : 28
Broj poruka : 16643
Lokacija : in my dreams*
Job/hobbies : swe i swashta
Koliko volite ovaj 4um? :
nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Right_bar_bleue

Humor : xexexe

nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptyNed 5 Okt 2008 - 0:48

au pitanja......to ni ne bi nekim delom trebalo ovde stojati nego u chatu....
Nazad na vrh Ići dole
http://twilightworld.twilight-vampire.com/
Wesna
Super si
Super si
Wesna


Ženski
Datum upisa : 09.08.2008
Godina : 31
Broj poruka : 857
Lokacija : underground :)
Job/hobbies : swashta ali najwishe wolim modu
Koliko volite ovaj 4um? :
nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Right_bar_bleue

Humor : ha ha ha

nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptyPet 17 Okt 2008 - 18:01

Ja ih ne slusam ali mi je najbolja Maite. Nekako je najprirodnija. Ali uopste ih ne slusam. Ne volim ih.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptyPet 24 Okt 2008 - 13:08

pa meni se na anny ne dopada basS zato sSto je tako malo wesStacka...ali ona mi je omiljena...
Nazad na vrh Ići dole
~PoNcHo*s LiTlLe AnGel~
Izgubljen/a
Izgubljen/a
~PoNcHo*s LiTlLe AnGel~


Ženski
Datum upisa : 23.10.2008
Godina : 28
Broj poruka : 100
Koliko volite ovaj 4um? :
nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Right_bar_bleue


nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptyPet 24 Okt 2008 - 13:24

Dulce i Poncho...Dul zato sto je tako energicna i nekako smo slicne po tome a Poncho zato sto je divan,presladak,savrsen....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptyPet 24 Okt 2008 - 15:39

JA SAM PRE BILA ZALJUBLJENA U ALFONSITA ALI SADA MI JE SAMO OMILJENI....kao i anny
Nazad na vrh Ići dole
~ Black Angel ~
Super si
Super si
~ Black Angel ~


Ženski
Datum upisa : 09.08.2008
Godina : 27
Broj poruka : 1306
Lokacija : Zemlja cuda
Job/hobbies : ~~ Odbojka ~~
Koliko volite ovaj 4um? :
nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Right_bar_bleue


nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptyPet 24 Okt 2008 - 15:56

Meni moja bebica Roberta

yato sto je napicena,looda,lepa i fura svoj stil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptySub 25 Okt 2008 - 14:57

pocinjem nekako da wolim maite ali kad widim dull OBOZz JEEE ali kad widim mojuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu prelepuuuuu annnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy pomislim ,,AAAAAAAAAHHH WIDI JE SAMO KAD PORASTEM BICU ZWONCICAAAAAAAAAAAAAAAAAA KAO ONAAAAAAAAAAAA
Nazad na vrh Ići dole
~ Black Angel ~
Super si
Super si
~ Black Angel ~


Ženski
Datum upisa : 09.08.2008
Godina : 27
Broj poruka : 1306
Lokacija : Zemlja cuda
Job/hobbies : ~~ Odbojka ~~
Koliko volite ovaj 4um? :
nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Right_bar_bleue


nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptySub 25 Okt 2008 - 17:27

ja bi naj radije bila Roberta u sledecdem zivotu
Nazad na vrh Ići dole
~PoNcHo*s LiTlLe AnGel~
Izgubljen/a
Izgubljen/a
~PoNcHo*s LiTlLe AnGel~


Ženski
Datum upisa : 23.10.2008
Godina : 28
Broj poruka : 100
Koliko volite ovaj 4um? :
nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Right_bar_bleue


nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptySub 25 Okt 2008 - 17:29

~ Black Angel ~ ::
ja bi naj radije bila Roberta u sledecdem zivotu


i ja.... :iii:
Nazad na vrh Ići dole
Sanja-Dul
Izgubljen/a
Izgubljen/a
Sanja-Dul


Ženski
Datum upisa : 22.10.2008
Broj poruka : 29
Lokacija : u masti sa DyC
Job/hobbies : slusanje rbd-a
Koliko volite ovaj 4um? :
nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Right_bar_bleue


nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptyNed 26 Okt 2008 - 1:14

Roberta tj.Dul,zato sto je iskrena,pozitivno luda i svoja,takodje je preslatka devojka! :gsfd:
Nazad na vrh Ići dole
The¤Uchiha's¤Greatest¤Fan
Cool si
Cool si
The¤Uchiha's¤Greatest¤Fan


Ženski
Datum upisa : 14.08.2008
Godina : 28
Broj poruka : 563
Lokacija : u njegowom zgrljaju..zauwek
Job/hobbies : crtanje,net,zika
Koliko volite ovaj 4um? :
nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Right_bar_bleue

Humor : xaxaxxaxxxaa

nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptyUto 28 Okt 2008 - 23:39

Roberta ako pricao o serji...Jednia prawa buntownica!Energicna,duhowita,bori se za ono sto zeli...Preslatka itd itd...do sutra bih pisala swe njene kwalitete
Nazad na vrh Ići dole
http://girls4ever.bestofforum.net
~ Black Angel ~
Super si
Super si
~ Black Angel ~


Ženski
Datum upisa : 09.08.2008
Godina : 27
Broj poruka : 1306
Lokacija : Zemlja cuda
Job/hobbies : ~~ Odbojka ~~
Koliko volite ovaj 4um? :
nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Right_bar_bleue


nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptyUto 28 Okt 2008 - 23:55

da slazem se da je ona (Roberta)uvek sprema neke smicalice ili nesto tako....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptyUto 28 Okt 2008 - 23:57

mija je malo retardirana...anny je bolja 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000% puta, ali ipak mi je omiljena...nerwira me jer samo place!!!
Nazad na vrh Ići dole
~*~Branislava~*~
Super si
Super si
~*~Branislava~*~


Ženski
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 33
Broj poruka : 1128
Lokacija : BECEJ :)
Koliko volite ovaj 4um? :
nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Right_bar_bleue


nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptySre 21 Jan 2009 - 15:08

Ja od devojaka ni jednu bas nesto ne volim...ranije sam obozavala Maite ali jako me je iznervirala sto nije dosla ni na jedan koncert u Srbiji....
Najvise volim Chrisa...i u seriji i van nje...Ima svoj stil,duhovit je,zabavan,iskren....A najvise mi se svidja sto je drugaciji i sto se ne stidi toga da je gej...Obozavam ga!
Nazad na vrh Ići dole
MilicaPG
Super si
Super si
MilicaPG


Ženski
Datum upisa : 29.08.2008
Godina : 26
Broj poruka : 926
Lokacija : podgorica
Job/hobbies : muzika
Koliko volite ovaj 4um? :
nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Right_bar_bleue

Humor : hihih

nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptySre 28 Jan 2009 - 16:16

NAJVISE VOLIM ROBERTU SLICNE SMO PO KARAKTERU
SVA JE ENERGICNA
FURA SVOJ STIL
ZABAVNA
PRESLATKA I JAKO SLICNA MENI
I
MIJA
MNOOOGO SLATKA PONOVO SLICNA NJOJ(JA SAM POLA POLA)


DIJEGO

SAV JE PRESLADAK
MA NE ZNAM STE JOS
NJIH TROJE OBOZAVAM
I JOS SANTOSA
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptyPon 9 Feb 2009 - 15:10

Pa Any jer mi je najsličniji,wolimo iste stwari,po karakteru swi kazu da sam ista mia itd........Onda wolim i Poncha jer je PREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESLADAk...xDDD,ali od dečaka swi su mi extra.....
Nazad na vrh Ići dole
MilicaPG
Super si
Super si
MilicaPG


Ženski
Datum upisa : 29.08.2008
Godina : 26
Broj poruka : 926
Lokacija : podgorica
Job/hobbies : muzika
Koliko volite ovaj 4um? :
nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Right_bar_bleue

Humor : hihih

nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptyPet 20 Feb 2009 - 19:50

joooooj mene migel nervira

poceo je da m enervira od kada je spavao sa sabrinom :zzzzzzz:
Nazad na vrh Ići dole
|=|Sunce|=|
Administrator
Administrator
|=|Sunce|=|


Ženski
Datum upisa : 10.02.2008
Godina : 30
Broj poruka : 14975
Lokacija : Bor
Job/hobbies : svasta
Koliko volite ovaj 4um? :
nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Right_bar_bleue


nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptySub 21 Feb 2009 - 1:28

i mene isto od tada...Omiljena mi je Maite jer se ne eksponira previsa itd.A on muskaraca SANTOS...
Nazad na vrh Ići dole
https://best-4um.forumsr.com
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član
♥.KarliČ.♥


Ženski
Datum upisa : 02.01.2009
Godina : 29
Broj poruka : 18503
Lokacija : U osmom nebu..sa Johnom ^^
Job/hobbies : slušanje Bon Jovija i gledanje njihovih koncerata :D
Koliko volite ovaj 4um? :
nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Right_bar_bleue

Humor : Grrrrrrrrr

nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptySub 21 Feb 2009 - 13:08

~*Fashion PrinceSs*~ ::
joooooj mene migel nervira

poceo je da m enervira od kada je spavao sa sabrinom :zzzzzzz:

omg zar će takav bit? -(
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptyNed 22 Feb 2009 - 21:49

Pa i mene nerwira Miguel,ne nerwira me Alfonso.
Nazad na vrh Ići dole
MilicaPG
Super si
Super si
MilicaPG


Ženski
Datum upisa : 29.08.2008
Godina : 26
Broj poruka : 926
Lokacija : podgorica
Job/hobbies : muzika
Koliko volite ovaj 4um? :
nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Right_bar_bleue

Humor : hihih

nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptySub 28 Feb 2009 - 20:55

pa ni mene
da karla spavace sa drugaricoom ali do tada ima jos pooono kiss
Nazad na vrh Ići dole
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član
♥.KarliČ.♥


Ženski
Datum upisa : 02.01.2009
Godina : 29
Broj poruka : 18503
Lokacija : U osmom nebu..sa Johnom ^^
Job/hobbies : slušanje Bon Jovija i gledanje njihovih koncerata :D
Koliko volite ovaj 4um? :
nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Right_bar_bleue

Humor : Grrrrrrrrr

nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? EmptySub 28 Feb 2009 - 22:05

Pink girl ::
pa ni mene
da karla spavace sa drugaricoom ali do tada ima jos pooono kiss

joj...grrr...vidjela sam da će bit i sa vico...marššš nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? 87043
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty
PočaljiNaslov: Re: nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???   nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
nejbolji mi je...zZasSto basS ona/on???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
• Best Forum • :: Mediji :: TV :: Serije :: Latino-američke serije :: Rebelde-
Skoči na: