• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
• Best Forum •

Mesto gde se prijateljstva rađaju!
 
PrijemRegistruj seportalLatest imagesPristupi
Inspirativna poruka za 02.01.2012. -> Srećna Nova godina! Zaslužite da vas vole, poštuju, cene i postanite bolji ljudi za sebe i ljude oko vas. Cenite prave stvari i budite srećni! Od srca vaš Best forum!

 

 Odlomci iz dnevnika

Ići dole 
AutorPoruka
Mrtvi slikar
Izgubljen/a
Izgubljen/a
Mrtvi slikar


Muški
Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 75
Broj poruka : 13
Lokacija : u prestonici
Koliko volite ovaj 4um? :
Odlomci iz dnevnika Left_bar_bleue94 / 10094 / 100Odlomci iz dnevnika Right_bar_bleue


Odlomci iz dnevnika Empty
PočaljiNaslov: Odlomci iz dnevnika   Odlomci iz dnevnika EmptyNed 17 Okt 2010 - 20:07

Sreda, 7. februar 2007.

Čitavu noć sam se pakovao i raspakivao, pokušavao da udesim kofer tako da sve može da stane, a da opet mogu da ga nosim bez poteškoća. Na aerodrom sam stigao na vreme i ubrzo smo poleteli za Kopenhagen. Stigao sam oko 15:00. Odmah pošto sam stigao u hotel sam zaspao i probudio se tek negde oko ponoći. Pregledao sam onu video kolekciju koju sam poneo sa sobom i odabrao Fight club za večeras. Film je fucking wonderful.

Četvrtak, 8. februar 2007.

Sreo sam se sa Kristijanom. Rekao sam mu da sam odustao od učenja baskijskog - previše je komplikovan. Na kraju krajeva, situaciju u Baskiji mogu pratiti i na engleskom, a i uz pomoć prevodioca (baskijske ilegalne novine, ETA dokumenti itd). Takođe sam mu rekao da sam odložio publikaciju knjige do daljnjeg.

Pošto mi je pokazao svoj stan, otišli smo do lokalnog kafića. Predložio sam da svratimo u domaći KFC, ali je rekao da je on vegan i aktivista za prava životinja i osudio, citiram, "moje zatvaranje očiju pred strahotama kroz koje životinje prolaze kako bih ja došao do parčeta mesa." I LoLd. Odlomci iz dnevnika 923119

Ostatak dana (od 19:00 pa nadalje) proveo u hotelu. Zaspao oko 01:00.

Petak, 9. februar 2007.

Slikao se ispred zgrade danskog parlamenta i kraljevske palate. Kasnije sam otišao na premijeru Hannibal Rising. Zanimljiv dan. Dogovorio se da sutra sa Kristijanom idem do Roskilda.

Apdejtujem kasnije.
Nazad na vrh Ići dole
 
Odlomci iz dnevnika
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Komentari dnevnika

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
• Best Forum • :: Lifestyle :: Vaš kutak :: Dnevnik-
Skoči na: