• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
• Best Forum •

Mesto gde se prijateljstva rađaju!
 
PrijemRegistruj seportalLatest imagesPristupi
Inspirativna poruka za 02.01.2012. -> Srećna Nova godina! Zaslužite da vas vole, poštuju, cene i postanite bolji ljudi za sebe i ljude oko vas. Cenite prave stvari i budite srećni! Od srca vaš Best forum!

 

 Tony ^^

Ići dole 
AutorPoruka
♥LostInHisEyes
Vip Član
Vip Član
♥LostInHisEyes


Ženski
Datum upisa : 03.11.2008
Godina : 28
Broj poruka : 11188
Koliko volite ovaj 4um? :
Tony ^^ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Tony ^^ Right_bar_bleue

Humor : I tako to na tu temu. xD

Tony ^^ Empty
PočaljiNaslov: Tony ^^   Tony ^^ EmptyUto 31 Avg 2010 - 12:50

E dragi dnevniče zoveš se Tony. Tony ^^ 232471 Nadam se da si srećan zbog imena. xD
Nazad na vrh Ići dole
♥LostInHisEyes
Vip Član
Vip Član
♥LostInHisEyes


Ženski
Datum upisa : 03.11.2008
Godina : 28
Broj poruka : 11188
Koliko volite ovaj 4um? :
Tony ^^ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Tony ^^ Right_bar_bleue

Humor : I tako to na tu temu. xD

Tony ^^ Empty
PočaljiNaslov: Re: Tony ^^   Tony ^^ EmptyUto 31 Avg 2010 - 12:54

Ponedeljak 30.08.2010.

Ustala sam oko 10, bila na kompjuteru malo. Otišla u universal da kupim torbu i tamo nisam ništa našla. Oko 14h sam otišla sa drugaricom da kupim neku torbu gradu. I našla sam je. Siva je sa žutim šarama. ♥ Convers ♥ Posle smo se odvukle do Mercatora, ručale i kupile kasnije čokoladicu. Posle svega toga bilo nam je muka. -.- Kad smo se vraćale počela je da pada kiša, a ja sam bila u atlet majici i rimljankama, tako dam sam pokisla sva. U busu sam srela najvećeg smora iz osnovne. -.- I molila sam Boga da nam ne priđe. Bog je uslišio moje molitve i on nije prišao. Tony ^^ 263489 Dovukla sam se kući, presvukla i gledala trku oko sveta, završnu etapu. I razočarala se. :( Uveče sam čitala OK! I bila ovde na forumu, pravila look.
Sve su svemu nije bio loš dan. Tony ^^ 923119
Nazad na vrh Ići dole
♥LostInHisEyes
Vip Član
Vip Član
♥LostInHisEyes


Ženski
Datum upisa : 03.11.2008
Godina : 28
Broj poruka : 11188
Koliko volite ovaj 4um? :
Tony ^^ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Tony ^^ Right_bar_bleue

Humor : I tako to na tu temu. xD

Tony ^^ Empty
PočaljiNaslov: Re: Tony ^^   Tony ^^ EmptyNed 24 Okt 2010 - 15:10

Nedelja 24.10.2010.

Jadan mali Tony, nisam ti pisala 100 godina. Ustala sam oko 9, pola 10. Ne znam ni sama više. Dorvučkovala sam, vežbala matematiku. Vukla se malo po kući da me prođe vreme. Onda sam napravila kiflice. Divno su ispale. :) Učila geografiju, i evo sad kuliram ovde.

Hoću još da ti kažem da mi je u školi teško jako, ali društvo je ok. Sa ovima iz osnovne se viđam svaki vikend i to mi mnogo prija. Ocene moram da popravljam. Ne znam koju pre. :)

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tony ^^ Empty
PočaljiNaslov: Re: Tony ^^   Tony ^^ Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tony ^^
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
• Best Forum • :: Lifestyle :: Vaš kutak :: Dnevnik-
Skoči na: