• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
• Best Forum •

Mesto gde se prijateljstva rađaju!
 
PrijemRegistruj seportalLatest imagesPristupi
Inspirativna poruka za 02.01.2012. -> Srećna Nova godina! Zaslužite da vas vole, poštuju, cene i postanite bolji ljudi za sebe i ljude oko vas. Cenite prave stvari i budite srećni! Od srca vaš Best forum!

 

 Koncerti izvođača

Ići dole 
+3
♥LostInHisEyes
Ian.My.Love.
Just One Girl
7 posters
AutorPoruka
Just One Girl
Vip Član
Vip Član
Just One Girl


Ženski
Datum upisa : 11.04.2008
Godina : 31
Broj poruka : 17764
Lokacija : Where All Good Sleep
Koliko volite ovaj 4um? :
Koncerti izvođača Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koncerti izvođača Right_bar_bleue


Koncerti izvođača Empty
PočaljiNaslov: Koncerti izvođača   Koncerti izvođača EmptyPon 26 Okt 2009 - 0:49

Koncerti su posve nešto posebno. To je način na koji stupamo u kontakt sa ljudima čiju muziku slušamo na kompu, na mp3 uređajima, na radiu u klubovima i kafićima. Okupljena masa fanova koja prenosi dobro raspoloženje i pre nego što koncert počne i na kraju pevanje u glas dobro poznatih pesama. Divno, složićete se?

Sad mi recite da li volite da idete na koncerte? Na kojim koncertima ste bili? Šta biste sve uradili da biste otišli na koncert svojih omiljenih izvođača? Da li su karte za koncerte danas skupe? Čiji koncert nikad ne biste propustili?

Pitanja je mnogo. :D Ajde da pričamo o tome.
Nazad na vrh Ići dole
Ian.My.Love.
Vip Član
Vip Član
Ian.My.Love.


Ženski
Datum upisa : 29.02.2008
Godina : 30
Broj poruka : 12969
Lokacija : U svojoj sobici :)))
Job/hobbies : Smetanje ;))
Koliko volite ovaj 4um? :
Koncerti izvođača Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koncerti izvođača Right_bar_bleue

Humor : xexe

Koncerti izvođača Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti izvođača   Koncerti izvođača EmptyPon 26 Okt 2009 - 0:55

Nisam bila ni na jednom koncertu :( Propustila sam RBD... Nikada to neću prežaliti, ali nadam se da ću ići kad Anahi dođe u Srbiju :)
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/danijela.lautner
♥LostInHisEyes
Vip Član
Vip Član
♥LostInHisEyes


Ženski
Datum upisa : 03.11.2008
Godina : 28
Broj poruka : 11188
Koliko volite ovaj 4um? :
Koncerti izvođača Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koncerti izvođača Right_bar_bleue

Humor : I tako to na tu temu. xD

Koncerti izvođača Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti izvođača   Koncerti izvođača EmptyPon 26 Okt 2009 - 9:34

njao...bila sam na koncertu Zvezda Granda...xDD Bio u Veterniku...:P i bio ceo veternik,novi sad,i futog hehehe
onda Marija Serifovic,Sasa Kovacevic,Vlado Georgijev i Neverne bebe(ova dva na grozdjenbalu)
na koncertima mi ponekad smeta glasna muzika bude mi muka,inace obo koncerte :D
Nazad na vrh Ići dole
Ian.My.Love.
Vip Član
Vip Član
Ian.My.Love.


Ženski
Datum upisa : 29.02.2008
Godina : 30
Broj poruka : 12969
Lokacija : U svojoj sobici :)))
Job/hobbies : Smetanje ;))
Koliko volite ovaj 4um? :
Koncerti izvođača Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koncerti izvođača Right_bar_bleue

Humor : xexe

Koncerti izvođača Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti izvođača   Koncerti izvođača EmptySre 7 Apr 2010 - 14:33

E da, evo mene :D
Bila sam na Anahinom koncertu!
Bilo je FANTAVATRENASTIČNO!!!
Kad je izašla iz onog šatora, kapsule.. šta je već
i kad sam je ugledala onako malu kako skače, u trenutku su mi se ostvarili svi snovi. I odjednom sam počela da plačem, suze su same išle :D

Prvih par minuta sam samo ponavljala kako je lepa, kako je lepa xD Imam snimak :D oko 5, 6 x sam ponovila to.
Koncert je bio u domu sindikata i sve se videlo :D
Penjali smo se na naslone stolica, neki čiča nas terao da siđemo xD i to se čuje na snimku [You must be registered and logged in to see this image.] .

Ostakak koncerta nisam plakala, imala sam osećaj kao da je viđam stalno i tako to :D

Nikada neću zaboraviti 10.03.2010!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/danijela.lautner
sweety*jeca
Izgubljen/a
Izgubljen/a
sweety*jeca


Ženski
Datum upisa : 21.08.2008
Godina : 26
Broj poruka : 80
Lokacija : U manastiru :D
Job/hobbies : Karate, slusanje muzike...
Koliko volite ovaj 4um? :
Koncerti izvođača Left_bar_bleue16 / 10016 / 100Koncerti izvođača Right_bar_bleue

Humor : Bla

Koncerti izvođača Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti izvođača   Koncerti izvođača EmptySre 7 Apr 2010 - 14:46

ja sam bila na prvom koncertu u bg od RBD-a i bilo je fenomenalno :D
Nazad na vrh Ići dole
Just One Girl
Vip Član
Vip Član
Just One Girl


Ženski
Datum upisa : 11.04.2008
Godina : 31
Broj poruka : 17764
Lokacija : Where All Good Sleep
Koliko volite ovaj 4um? :
Koncerti izvođača Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koncerti izvođača Right_bar_bleue


Koncerti izvođača Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti izvođača   Koncerti izvođača EmptySre 7 Apr 2010 - 15:07

Jao Dacilija bila si. Baš sam to htela da te pitam i sve zaboravim. Koncerti izvođača 232471
Jao prebiću te ako si sredila moju omiljenu salu za gledanje projekcija. Dom sindikata mi je omiljeni bioskop. Koncerti izvođača 232471

Nego, kakav joj je bio repertoar? Jel čudno videti je bez ostatka RBD-a?
Nazad na vrh Ići dole
Ian.My.Love.
Vip Član
Vip Član
Ian.My.Love.


Ženski
Datum upisa : 29.02.2008
Godina : 30
Broj poruka : 12969
Lokacija : U svojoj sobici :)))
Job/hobbies : Smetanje ;))
Koliko volite ovaj 4um? :
Koncerti izvođača Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koncerti izvođača Right_bar_bleue

Humor : xexe

Koncerti izvođača Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti izvođača   Koncerti izvođača EmptySre 7 Apr 2010 - 15:52

Just One Girl ::

Jao prebiću te ako si sredila moju omiljenu salu za gledanje projekcija. Dom sindikata mi je omiljeni bioskop. Koncerti izvođača 232471

Nego, kakav joj je bio repertoar? Jel čudno videti je bez ostatka RBD-a?


Još ako ti je omiljeno mesto u sredini, 17 red, sedište 25 :D xaxa


Iskreno da ti kažem, nemam blage :D jer ih nisam videla sve zajedno.
Bila mi je životna želja samo da je vidim, nije ni morala da peva što se mene tiče. [You must be registered and logged in to see this image.]
Pevala je baš dosta pesama.
Koncert je otvorila pesmom Mi delirio, onda para que.
Mislim da je 3-a bila como cada dia (tu sam pokušala da se provučem skroz do bine, al nisam uspela, svi visoki :D i vratila se na svoje mesto :D)

Pevala je salvame, tal vez despues, no digas nada, asi soy yo, desesperadamente sola, superenamorandome, hasta q llueges tu, te puedo escuchar, extrana sensacion.
Desaparecio je bila pretposlednja pesme, na kraju je otišla iza zavese na kojoj piše BREATHE... i tu je trebao da bude kraj.
Svi su vikali Any, Any, Any i ona izašla, i kao da nas diže iz mrtvih počeli da sviraju hasta q me conociste, a muzika ono u fullu, tera te da skačeš, vrištiš. [You must be registered and logged in to see this image.]
I tako, koncert se završio, ja prepuna utisaka... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/danijela.lautner
Just One Girl
Vip Član
Vip Član
Just One Girl


Ženski
Datum upisa : 11.04.2008
Godina : 31
Broj poruka : 17764
Lokacija : Where All Good Sleep
Koliko volite ovaj 4um? :
Koncerti izvođača Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koncerti izvođača Right_bar_bleue


Koncerti izvođača Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti izvođača   Koncerti izvođača EmptySre 7 Apr 2010 - 15:56

17. red mesto 25... Ok, upamtila. Pokušaću da ga izbegnem. Koncerti izvođača 923119

Sviđa mi se Mi delirio. Koncerti izvođača 232471

Vidim da si prepuna utisaka i to još uvek. Koncerti izvođača 923119

Kad sam bila na RBD-u, publika je bukvalno bila glasnija od njih. Jel ste bili i vi od nje? Koncerti izvođača 232471

Imam još jedno pitanje. Koncerti izvođača 923119 Jel se obraćala publici sa nekim inspirativnim govorom? Koncerti izvođača 923119
Nazad na vrh Ići dole
Ian.My.Love.
Vip Član
Vip Član
Ian.My.Love.


Ženski
Datum upisa : 29.02.2008
Godina : 30
Broj poruka : 12969
Lokacija : U svojoj sobici :)))
Job/hobbies : Smetanje ;))
Koliko volite ovaj 4um? :
Koncerti izvođača Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koncerti izvođača Right_bar_bleue

Humor : xexe

Koncerti izvođača Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti izvođača   Koncerti izvođača EmptySre 7 Apr 2010 - 16:01

-.- grrr, znači tako... [You must be registered and logged in to see this image.]
xaxaxa :D

Bili smo baš glasni, ali ne glasniji od nje xD
Pričala je o zemljitresu u Čileu... Rekla je da će sada da nam otpeva pesmu koju je posvetila prijatelju ili bratu xD i nada se da će nam se dopasti.
I onda je počela da peva te puedo ecuchar, i na polovini pesme zaplakala i nije mogla da peva (to ti ona pauza od 7 sek da dođe do daha xD) i onda odjednom puna energije nastavila... :D
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/danijela.lautner
Just One Girl
Vip Član
Vip Član
Just One Girl


Ženski
Datum upisa : 11.04.2008
Godina : 31
Broj poruka : 17764
Lokacija : Where All Good Sleep
Koliko volite ovaj 4um? :
Koncerti izvođača Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koncerti izvođača Right_bar_bleue


Koncerti izvođača Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti izvođača   Koncerti izvođača EmptySre 7 Apr 2010 - 16:17

Koncerti izvođača 4216 Koncerti izvođača 4216

A jel misliš da se pretvara malo? Da možda nije tako slatka, bajna i divna dušica?

Napomena: Ovo nije atak na nju. Samo me zanima tvoje mišljenje. Nemoj opet da me spenkuješ. Koncerti izvođača 923119
Nazad na vrh Ići dole
Ian.My.Love.
Vip Član
Vip Član
Ian.My.Love.


Ženski
Datum upisa : 29.02.2008
Godina : 30
Broj poruka : 12969
Lokacija : U svojoj sobici :)))
Job/hobbies : Smetanje ;))
Koliko volite ovaj 4um? :
Koncerti izvođača Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koncerti izvođača Right_bar_bleue

Humor : xexe

Koncerti izvođača Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti izvođača   Koncerti izvođača EmptySre 7 Apr 2010 - 16:22

Privatno ne znam kakva je =)) [You must be registered and logged in to see this image.]

Ja je volim takvu kakvu je poznajem tj. vidim tj. čujem xD

Pa naravno da se pretvara, to je sve deo šou-a xD
Lik iz obezbeđenja prokomentarisao: I ja bih plakao kad bih prodao 1500 karata xD
Kad je završila sa pesmom i otišla iza bine, o5 lik iz obezbeđenja(ne znam da li je isti) rekao: Otišla vam Any u Čile... :D


Poslednji izmenio Danijela Lautner dana Pon 21 Jun 2010 - 2:24, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/danijela.lautner
Just One Girl
Vip Član
Vip Član
Just One Girl


Ženski
Datum upisa : 11.04.2008
Godina : 31
Broj poruka : 17764
Lokacija : Where All Good Sleep
Koliko volite ovaj 4um? :
Koncerti izvođača Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koncerti izvođača Right_bar_bleue


Koncerti izvođača Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti izvođača   Koncerti izvođača EmptySre 7 Apr 2010 - 16:26

Koncerti izvođača 4216

A ti mrzovoljni likovi su najbolji na koncertima. Koncerti izvođača 923119

Uvek su bre nadrndani. Ne znam zašto. Što se jednostavno ne stope sa masom pa kud koji mili moji. Koncerti izvođača 923119
Nazad na vrh Ići dole
~*~Branislava~*~
Super si
Super si
~*~Branislava~*~


Ženski
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 33
Broj poruka : 1128
Lokacija : BECEJ :)
Koliko volite ovaj 4um? :
Koncerti izvođača Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koncerti izvođača Right_bar_bleue


Koncerti izvođača Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti izvođača   Koncerti izvođača EmptySre 7 Apr 2010 - 20:52

Pa bila sam na dosta koncerata....
Zdravko Colic(najbolji koncert u mom zivotu)
Vlado Georgijev
Nigor
Severina
Kiki Lesendric
Haris Dzinovic(i ovaj je bio extra)
Parni Valjak
Tanja Savic
Neno Belan
Garavi Sokak
Zvonko Bogdan
Mitar Miric
Zvezde Granda
Eva Braun
Onda bila sam na koncertu one devojke sto je predstavljala Madjarsku na Evroviziji 2008. godine
...... Ma ima ih jos dosta ali ne mogu tacno da se setim.... Ali jos nisam ostvarila jednu posebnu zelju, da odem na koncert Cece Raznatovic :( Nadam se da ce mi se uskoro i to ispuniti :)
Nazad na vrh Ići dole
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član
♥.KarliČ.♥


Ženski
Datum upisa : 02.01.2009
Godina : 29
Broj poruka : 18503
Lokacija : U osmom nebu..sa Johnom ^^
Job/hobbies : slušanje Bon Jovija i gledanje njihovih koncerata :D
Koliko volite ovaj 4um? :
Koncerti izvođača Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koncerti izvođača Right_bar_bleue

Humor : Grrrrrrrrr

Koncerti izvođača Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti izvođača   Koncerti izvođača EmptySub 10 Apr 2010 - 17:46

Ja sam bila spremna za Anahin koncert al' su ga otkazali.
Sad se čuvam za Bon Jovija.
Sad su na zadnjoj turneji pa mi ih je velika želja vidjet.
Ove godine neće doć',molim Boga da Lupa dovede bar 2012. ma bilo kad samo da ih dovede.

Htjela bih ja i na Gunse i Metallicu..
tam za Metallicu se bojim,ne vjerujem da bi preživjela među svim onim agresivcima ^^
Nazad na vrh Ići dole
Just One Girl
Vip Član
Vip Član
Just One Girl


Ženski
Datum upisa : 11.04.2008
Godina : 31
Broj poruka : 17764
Lokacija : Where All Good Sleep
Koliko volite ovaj 4um? :
Koncerti izvođača Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koncerti izvođača Right_bar_bleue


Koncerti izvođača Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti izvođača   Koncerti izvođača EmptySub 15 Maj 2010 - 12:33

Jao kako je meni krivo što nisam išla na koncert Metallice u Beogradu kad su bili 2004. godine.
Nažalost tad nisam mogla da idem pošto sam imala nepunih 12 godina. Druga stvar bi bila da je moja sestra išla, moji bi me sigurno pustili jer Jasna uvek ide sa ortacima koji je čuvaju kao malo vode na dlanu, a mene čuvaju duplo više. Koncerti izvođača 923119
Međutim, ona tad nije bila u Beogradu tako da smo obe propustile koncert i obe smo i dalje tužne kad se toga setimo.
Sad navijamo da ponovo dođu i iskreno se nadam da hoće. Koncerti izvođača 232471
Nazad na vrh Ići dole
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član
♥.KarliČ.♥


Ženski
Datum upisa : 02.01.2009
Godina : 29
Broj poruka : 18503
Lokacija : U osmom nebu..sa Johnom ^^
Job/hobbies : slušanje Bon Jovija i gledanje njihovih koncerata :D
Koliko volite ovaj 4um? :
Koncerti izvođača Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koncerti izvođača Right_bar_bleue

Humor : Grrrrrrrrr

Koncerti izvođača Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti izvođača   Koncerti izvođača EmptySub 15 Maj 2010 - 12:58

Ajojček,Metallica je sutra u ZG-u.
Šta bi sve dala da idem,al' kao što sam rekla čuvam se ja za Bon Jovije koji će doć' iduće godine na ljeto. Msm da je sve potvrđeno. Živim za taj dan :)
Msm da će i kod vas doć' BJ,kolko sam vidjela prije oko mj dana na str beogradske arene su imali anketu i bj su se borili sa justinom. i ofc pobjedili =) čim se ja uključim,mora se pobjedit :) LOL

I gunsi mi dolaze ove god. valjda.
msm ovaj axl ni sam ništ' ne zna. već su otkazali koncert koji je trebo bit u lipnju -.-
sad će valjda bit u rujnu :S ak' opet ne otkažu.
Nazad na vrh Ići dole
~*~Branislava~*~
Super si
Super si
~*~Branislava~*~


Ženski
Datum upisa : 25.11.2008
Godina : 33
Broj poruka : 1128
Lokacija : BECEJ :)
Koliko volite ovaj 4um? :
Koncerti izvođača Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koncerti izvođača Right_bar_bleue


Koncerti izvođača Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti izvođača   Koncerti izvođača EmptyČet 2 Sep 2010 - 12:31

U petak sam bila na koncertu Zeljka Samardzica i bilo je divnooooo ♥ :)
Nazad na vrh Ići dole
MicY <3
Super si
Super si
MicY <3


Ženski
Datum upisa : 25.08.2010
Godina : 29
Broj poruka : 833
Lokacija : B.C.S.
Job/hobbies : Slikanje... xD
Koliko volite ovaj 4um? :
Koncerti izvođača Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koncerti izvođača Right_bar_bleue


Koncerti izvođača Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti izvođača   Koncerti izvođača EmptyČet 2 Sep 2010 - 17:15

Nisam bila na punoo...Bila sam na koncertu Zvezde Granda xD 0012 I na par onih al na otvorenom, sto se ne placaju karte xD Hahaha.. :P
Nazad na vrh Ići dole
Ian.My.Love.
Vip Član
Vip Član
Ian.My.Love.


Ženski
Datum upisa : 29.02.2008
Godina : 30
Broj poruka : 12969
Lokacija : U svojoj sobici :)))
Job/hobbies : Smetanje ;))
Koliko volite ovaj 4um? :
Koncerti izvođača Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koncerti izvođača Right_bar_bleue

Humor : xexe

Koncerti izvođača Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti izvođača   Koncerti izvođača EmptyČet 2 Sep 2010 - 21:14

Ja sam bila pre neko veče na gitarijadi.
Jel se to računa? xD
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/danijela.lautner
MicY <3
Super si
Super si
MicY <3


Ženski
Datum upisa : 25.08.2010
Godina : 29
Broj poruka : 833
Lokacija : B.C.S.
Job/hobbies : Slikanje... xD
Koliko volite ovaj 4um? :
Koncerti izvođača Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koncerti izvođača Right_bar_bleue


Koncerti izvođača Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti izvođača   Koncerti izvođača EmptyPet 3 Sep 2010 - 17:21

Pa msm da se i to racuna :P
Nazad na vrh Ići dole
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član
♥.KarliČ.♥


Ženski
Datum upisa : 02.01.2009
Godina : 29
Broj poruka : 18503
Lokacija : U osmom nebu..sa Johnom ^^
Job/hobbies : slušanje Bon Jovija i gledanje njihovih koncerata :D
Koliko volite ovaj 4um? :
Koncerti izvođača Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koncerti izvođača Right_bar_bleue

Humor : Grrrrrrrrr

Koncerti izvođača Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti izvođača   Koncerti izvođača EmptySub 4 Sep 2010 - 12:44

Moj prvi PRAVI koncert bio je 21.8. ove godine.
Bile 3 grupe iz Engleske,neki naši iz Daruvara,pa iz Pakraca pa Opća Opasnost,Zoran Mišić i Jurica Gorša.
Uh.. noge me 3 dana bolile nakon toga.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koncerti izvođača Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti izvođača   Koncerti izvođača Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koncerti izvođača
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
• Best Forum • :: Mediji :: Muzika-
Skoči na: