• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
• Best Forum •

Mesto gde se prijateljstva rađaju!
 
PrijemRegistruj seportalLatest imagesPristupi
Inspirativna poruka za 02.01.2012. -> Srećna Nova godina! Zaslužite da vas vole, poštuju, cene i postanite bolji ljudi za sebe i ljude oko vas. Cenite prave stvari i budite srećni! Od srca vaš Best forum!

 

 Koja pesma was podseca na washu simpu???

Ići dole 
+4
Mimi ^^ ♥
MilicaPG
Just One Girl
MisS_Uchiha
8 posters
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Koja pesma was podseca na washu simpu??? Empty
PočaljiNaslov: Koja pesma was podseca na washu simpu???   Koja pesma was podseca na washu simpu??? EmptyPon 16 Feb 2009 - 22:51

Pa koja*?
Mene ,,Ti si mi u mislima'' i drugi deo pesme ,,Everytime''od Brit... i ,,Fui la nina''onaj prwi deo koji pewa Any...... :jujuju: :jujuju: :jujuju: :jujuju: :jujuju: :jujuju: :jujuju:
Nazad na vrh Ići dole
MisS_Uchiha
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma
MisS_Uchiha


Ženski
Datum upisa : 20.04.2008
Godina : 31
Broj poruka : 5263
Lokacija : Ispred racunara gledam Naruta i jedem sladoled
Job/hobbies : skupljanje labella, slushanje muzike, gledanje anima i seranowih,citanje mange, blejanje na netu....
Koliko volite ovaj 4um? :
Koja pesma was podseca na washu simpu??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koja pesma was podseca na washu simpu??? Right_bar_bleue


Koja pesma was podseca na washu simpu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja pesma was podseca na washu simpu???   Koja pesma was podseca na washu simpu??? EmptyPon 16 Feb 2009 - 22:55

DLZ - Zurka
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Koja pesma was podseca na washu simpu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja pesma was podseca na washu simpu???   Koja pesma was podseca na washu simpu??? EmptyPon 16 Feb 2009 - 23:02

...i RBD - Y no puedo olvidarte...
Nazad na vrh Ići dole
MisS_Uchiha
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma
MisS_Uchiha


Ženski
Datum upisa : 20.04.2008
Godina : 31
Broj poruka : 5263
Lokacija : Ispred racunara gledam Naruta i jedem sladoled
Job/hobbies : skupljanje labella, slushanje muzike, gledanje anima i seranowih,citanje mange, blejanje na netu....
Koliko volite ovaj 4um? :
Koja pesma was podseca na washu simpu??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koja pesma was podseca na washu simpu??? Right_bar_bleue


Koja pesma was podseca na washu simpu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja pesma was podseca na washu simpu???   Koja pesma was podseca na washu simpu??? EmptyPon 16 Feb 2009 - 23:37

... i Vlado Georgijew - Reci Mi Da Znam
Nazad na vrh Ići dole
Just One Girl
Vip Član
Vip Član
Just One Girl


Ženski
Datum upisa : 11.04.2008
Godina : 31
Broj poruka : 17764
Lokacija : Where All Good Sleep
Koliko volite ovaj 4um? :
Koja pesma was podseca na washu simpu??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koja pesma was podseca na washu simpu??? Right_bar_bleue


Koja pesma was podseca na washu simpu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja pesma was podseca na washu simpu???   Koja pesma was podseca na washu simpu??? EmptyUto 17 Feb 2009 - 0:18

Paramore - Miracle i Paramore - CrushCrushCrush
Nazad na vrh Ići dole
MilicaPG
Super si
Super si
MilicaPG


Ženski
Datum upisa : 29.08.2008
Godina : 26
Broj poruka : 926
Lokacija : podgorica
Job/hobbies : muzika
Koliko volite ovaj 4um? :
Koja pesma was podseca na washu simpu??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koja pesma was podseca na washu simpu??? Right_bar_bleue

Humor : hihih

Koja pesma was podseca na washu simpu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja pesma was podseca na washu simpu???   Koja pesma was podseca na washu simpu??? EmptyUto 17 Feb 2009 - 15:29

ma joooj ima ih miliiion
npr asi soy yo al nemam pojma zasto
Nazad na vrh Ići dole
Mimi ^^ ♥
Vip Član
Vip Član
Mimi ^^ ♥


Ženski
Datum upisa : 23.08.2008
Godina : 27
Broj poruka : 11826
Lokacija : Over the rainbow.:}
Job/hobbies : Jahane,Knjige, Citanje,Filmovi...:)
Koliko volite ovaj 4um? :
Koja pesma was podseca na washu simpu??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koja pesma was podseca na washu simpu??? Right_bar_bleue

Humor : :D

Koja pesma was podseca na washu simpu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja pesma was podseca na washu simpu???   Koja pesma was podseca na washu simpu??? EmptyUto 17 Feb 2009 - 16:23

Ima ih previseeeeeeeeeeeee...al u zadnje vreme:
Ne zaboravi od Sergeja Cetkovica...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Koja pesma was podseca na washu simpu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja pesma was podseca na washu simpu???   Koja pesma was podseca na washu simpu??? EmptyPet 20 Feb 2009 - 17:00

Swe ne modseca na njega. xD
Nazad na vrh Ići dole
MilicaPG
Super si
Super si
MilicaPG


Ženski
Datum upisa : 29.08.2008
Godina : 26
Broj poruka : 926
Lokacija : podgorica
Job/hobbies : muzika
Koliko volite ovaj 4um? :
Koja pesma was podseca na washu simpu??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koja pesma was podseca na washu simpu??? Right_bar_bleue

Humor : hihih

Koja pesma was podseca na washu simpu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja pesma was podseca na washu simpu???   Koja pesma was podseca na washu simpu??? EmptyPet 20 Feb 2009 - 17:43

lol me2
Nazad na vrh Ići dole
Ian.My.Love.
Vip Član
Vip Član
Ian.My.Love.


Ženski
Datum upisa : 29.02.2008
Godina : 30
Broj poruka : 12969
Lokacija : U svojoj sobici :)))
Job/hobbies : Smetanje ;))
Koliko volite ovaj 4um? :
Koja pesma was podseca na washu simpu??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koja pesma was podseca na washu simpu??? Right_bar_bleue

Humor : xexe

Koja pesma was podseca na washu simpu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja pesma was podseca na washu simpu???   Koja pesma was podseca na washu simpu??? EmptyČet 5 Avg 2010 - 0:47

Rade Kosmajac - Možda smo i mi
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/danijela.lautner
♥LostInHisEyes
Vip Član
Vip Član
♥LostInHisEyes


Ženski
Datum upisa : 03.11.2008
Godina : 28
Broj poruka : 11188
Koliko volite ovaj 4um? :
Koja pesma was podseca na washu simpu??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koja pesma was podseca na washu simpu??? Right_bar_bleue

Humor : I tako to na tu temu. xD

Koja pesma was podseca na washu simpu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja pesma was podseca na washu simpu???   Koja pesma was podseca na washu simpu??? EmptyČet 5 Avg 2010 - 17:34

Tebi na čelu piše opasnost,al sviđaš mi se baš ko za pakost. Koja pesma was podseca na washu simpu??? 923119
Nazad na vrh Ići dole
[DeadPrincess]
Izgubljen/a
Izgubljen/a
[DeadPrincess]


Ženski
Datum upisa : 20.08.2010
Godina : 30
Broj poruka : 25
Lokacija : Cyclon on the beach.
Koliko volite ovaj 4um? :
Koja pesma was podseca na washu simpu??? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Koja pesma was podseca na washu simpu??? Right_bar_bleue


Koja pesma was podseca na washu simpu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja pesma was podseca na washu simpu???   Koja pesma was podseca na washu simpu??? EmptyPon 23 Avg 2010 - 18:45

Miley - Stay
I pesme koje smo zajedno slusali Everytime we touch, Love the way you lie, Stereo love...
I posebna Da sa nadjemo na pola od Nede na koju je on izvodio striptiz.
Nazad na vrh Ići dole
Maya Tisdale
Prolaznik
Prolaznik
Maya Tisdale


Ženski
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 27
Broj poruka : 293
Lokacija : Bg
Koliko volite ovaj 4um? :
Koja pesma was podseca na washu simpu??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Koja pesma was podseca na washu simpu??? Right_bar_bleue


Koja pesma was podseca na washu simpu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja pesma was podseca na washu simpu???   Koja pesma was podseca na washu simpu??? EmptySre 25 Avg 2010 - 16:28

ovaj stih me mnogo podseća na moju simpu
Uzmi mi srce bar dan da ne plačem,uzmi mi ruke jer žele da te zagrle sanjaj bar jedan moj san tada shvatićeš sve uzmi mi srce vidi kolko mi nedostaješ :'((
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koja pesma was podseca na washu simpu??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koja pesma was podseca na washu simpu???   Koja pesma was podseca na washu simpu??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koja pesma was podseca na washu simpu???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koja pesma was opisuje?
» KOja pesma vas rastuzi?
» Koja vam je NaJ pEsMa od MAITE?*
» -HIT PESMA-
» Omiljena pesma?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
• Best Forum • :: Mediji :: Muzika-
Skoči na: