• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
• Best Forum •

Mesto gde se prijateljstva rađaju!
 
PrijemRegistruj seportalLatest imagesPristupi
Inspirativna poruka za 02.01.2012. -> Srećna Nova godina! Zaslužite da vas vole, poštuju, cene i postanite bolji ljudi za sebe i ljude oko vas. Cenite prave stvari i budite srećni! Od srca vaš Best forum!

 

 My Crazy Sweet Little Diary

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
xLoLiPoPxInxLoVeX
Cool si
Cool si
xLoLiPoPxInxLoVeX


Ženski
Datum upisa : 15.06.2008
Godina : 27
Broj poruka : 537
Lokacija : With Maite.........
Koliko volite ovaj 4um? :
My Crazy Sweet Little Diary Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My Crazy Sweet Little Diary Right_bar_bleue

Humor : xaxaxaxaxaxxax

My Crazy Sweet Little Diary Empty
PočaljiNaslov: My Crazy Sweet Little Diary   My Crazy Sweet Little Diary EmptyČet 12 Feb 2009 - 18:35

Ovako ovo je moj dnevik..Pa da pocnem

Hey Crazy,
sta se radi?Meni je toliko dosadno da sam morala nesto da radim odlucih da pisem malo..Ujutro sma se digla oko 06:54 jer sam morala u skolu inace bih spavala do kasno...Smaranje u skoli kao i uvjek...Radimo uvjek jedno isto My Crazy Sweet Little Diary 911254
Vratila sam se nedje oko 13...Poceo je da pada snijeg(nije odavno)..Bila sam malo sa drugaricom napolju..

Malo smo se svadjale ali dobro..Proci ce nas to..Onda sam posla kod tetke malo na komojuter i onda sam posla kuci da bih rucala...Sada sam jos uvjek kuci..Bila sam malo na 4um-e i na fb..Dodjoh malo na My Crazy Sweet Little Diary 899574
Uskoro idem kod druge tetke..Bice smaranje znam..No ajd'...Ali kad se vratim idem malo napolje..Pa kad dodjem kuci pisacu ti kak' je biloo...Necu jos da idem haha...Zaljubila sam ti seee Sweety =*****...Opicena sam sad =P..Nadam se da cu vidjeti moju simpatiju danas...A ako ne danas onda sjutra u skoli..Mada cujemo se mi svaki dan preko Skype-a...=***...Zove se MILOSS...Jubac za njega..=)...E da ti kazem moje uzrjecica je R0ck Rulez..=**
Cujemo se uskoro..Byeee
Nazad na vrh Ići dole
xLoLiPoPxInxLoVeX
Cool si
Cool si
xLoLiPoPxInxLoVeX


Ženski
Datum upisa : 15.06.2008
Godina : 27
Broj poruka : 537
Lokacija : With Maite.........
Koliko volite ovaj 4um? :
My Crazy Sweet Little Diary Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My Crazy Sweet Little Diary Right_bar_bleue

Humor : xaxaxaxaxaxxax

My Crazy Sweet Little Diary Empty
PočaljiNaslov: Re: My Crazy Sweet Little Diary   My Crazy Sweet Little Diary EmptySub 14 Feb 2009 - 15:51

Heyy ewo mene ponovo..Nisam mogla da ti pisem juce jer sam bila zauzeta ali ewo nadoknadicu..
Digla sam se ranije jer sam morala u skolu da idem..I isto se vrcelo kao svaki dan..Bila sam malo na fb i na forume..Popodne uvjek izadjem u isto vrijeme i dan mi je bio ispunjen..PRAVI PETAK 13..Mnoge stvari su se izdesavalee..Necu da duzim pricu..Faljivala nam je strujaaa pa nisam mogla bas puno na comp..I uvece kada je dosla priznao je jedan mali da je zaljubljen u mene..Prvo je pricao kako mui je san da se poljubi na Dan Zaljubljenih...Onda sam mu ja rekla da pita tu dejvojka da se poljube..Moja drugarica mu je rekla da ne oduzuje pricu samo neka kaze da je zaljubljen u mene...Jeejj i to mi je i rekao...Pitao me hocu li da se poljubim sa njim pristaa sma i ako sam malo stidljivaaaa..
Pisacu ti ponovooo

Bessos by:MySelf
Nazad na vrh Ići dole
Mimi ^^ ♥
Vip Član
Vip Član
Mimi ^^ ♥


Ženski
Datum upisa : 23.08.2008
Godina : 27
Broj poruka : 11826
Lokacija : Over the rainbow.:}
Job/hobbies : Jahane,Knjige, Citanje,Filmovi...:)
Koliko volite ovaj 4um? :
My Crazy Sweet Little Diary Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My Crazy Sweet Little Diary Right_bar_bleue

Humor : :D

My Crazy Sweet Little Diary Empty
PočaljiNaslov: Re: My Crazy Sweet Little Diary   My Crazy Sweet Little Diary EmptySub 14 Feb 2009 - 16:33

Xexe bas super...bas ti je bio uzbudljiv dan. :fsdgfdg:
Nazad na vrh Ići dole
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član
♥.KarliČ.♥


Ženski
Datum upisa : 02.01.2009
Godina : 29
Broj poruka : 18503
Lokacija : U osmom nebu..sa Johnom ^^
Job/hobbies : slušanje Bon Jovija i gledanje njihovih koncerata :D
Koliko volite ovaj 4um? :
My Crazy Sweet Little Diary Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My Crazy Sweet Little Diary Right_bar_bleue

Humor : Grrrrrrrrr

My Crazy Sweet Little Diary Empty
PočaljiNaslov: Re: My Crazy Sweet Little Diary   My Crazy Sweet Little Diary EmptySub 14 Feb 2009 - 20:04

* 0nE iN a MiLliOn * ::
Xexe bas super...bas ti je bio uzbudljiv dan. :fsdgfdg:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





My Crazy Sweet Little Diary Empty
PočaljiNaslov: Re: My Crazy Sweet Little Diary   My Crazy Sweet Little Diary Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
My Crazy Sweet Little Diary
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» *DiArY oF LiTTlE cUtiE*
» My diary...
» ...My DiArY...
» hey heyy crazy girl is heree....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
• Best Forum • :: DneVniK-
Skoči na: