• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Dobrodošli na Best forum. Želimo vam lep i ugodan boravak i nadamo se da ćete ostati sa nama.
Pozdrav
• Best Forum •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
• Best Forum •

Mesto gde se prijateljstva rađaju!
 
PrijemRegistruj seportalLatest imagesPristupi
Inspirativna poruka za 02.01.2012. -> Srećna Nova godina! Zaslužite da vas vole, poštuju, cene i postanite bolji ljudi za sebe i ljude oko vas. Cenite prave stvari i budite srećni! Od srca vaš Best forum!

 

 Kritike.............

Ići dole 
+11
MisS_Uchiha
~ A@L.e.X ~
^. *Gatita BeBe* .^
|=|Sunce|=|
Ian.My.Love.
Just One Girl
♥.KarliČ.♥
Macii (:
Mimi ^^ ♥
♥LostInHisEyes
Milica :)
15 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Milica :)
Vip Član
Vip Član
Milica :)


Ženski
Datum upisa : 08.03.2008
Godina : 28
Broj poruka : 16643
Lokacija : in my dreams*
Job/hobbies : swe i swashta
Koliko volite ovaj 4um? :
Kritike............. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kritike............. Right_bar_bleue

Humor : xexexe

Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Kritike.............   Kritike............. EmptyČet 12 Feb 2009 - 0:00

Ovde kritikujte forum.
Nazad na vrh Ići dole
http://twilightworld.twilight-vampire.com/
♥LostInHisEyes
Vip Član
Vip Član
♥LostInHisEyes


Ženski
Datum upisa : 03.11.2008
Godina : 28
Broj poruka : 11188
Koliko volite ovaj 4um? :
Kritike............. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kritike............. Right_bar_bleue

Humor : I tako to na tu temu. xD

Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptyČet 12 Feb 2009 - 11:05

Prvo:Na onoj pokretnoj traci pise novogodisnji i Bozicni praznici...msm mogli bi da premenite...
A
drugo je:Ako mozete da obrisete swe clanowe koji imaju manje od 100
postowa...Da widimo koliko ima clanowa,i jedino tako bi jos jace mogao
da opstane 4um...
Nazad na vrh Ići dole
Mimi ^^ ♥
Vip Član
Vip Član
Mimi ^^ ♥


Ženski
Datum upisa : 23.08.2008
Godina : 27
Broj poruka : 11826
Lokacija : Over the rainbow.:}
Job/hobbies : Jahane,Knjige, Citanje,Filmovi...:)
Koliko volite ovaj 4um? :
Kritike............. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kritike............. Right_bar_bleue

Humor : :D

Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptyČet 12 Feb 2009 - 13:17

Sto se tiče onog prwog,slažem se...a zya owo drugo ne baš... :)
Nazad na vrh Ići dole
Macii (:
Moderator
Moderator
Macii (:


Ženski
Datum upisa : 10.05.2008
Godina : 28
Broj poruka : 7237
Lokacija : Tamo :P
Koliko volite ovaj 4um? :
Kritike............. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kritike............. Right_bar_bleue


Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptyČet 12 Feb 2009 - 16:18

za prvo se slazem,a za drugo ne...
Nazad na vrh Ići dole
♥.KarliČ.♥
Vip Član
Vip Član
♥.KarliČ.♥


Ženski
Datum upisa : 02.01.2009
Godina : 29
Broj poruka : 18503
Lokacija : U osmom nebu..sa Johnom ^^
Job/hobbies : slušanje Bon Jovija i gledanje njihovih koncerata :D
Koliko volite ovaj 4um? :
Kritike............. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kritike............. Right_bar_bleue

Humor : Grrrrrrrrr

Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptyČet 12 Feb 2009 - 16:34

*.* LoVe BuG *.* ::
za prvo se slazem,a za drugo ne...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptyČet 12 Feb 2009 - 18:21

Prwo,narawno da se slazem...
DRUGO NIKAKO NE!!!!!! Pa ima toliko nowih ckanowa,koji imaju mnogo manje od 100 postowa,a mozda nekom nije dozwoljeno da stalno bude na netu,wisi i skuplja postowe da ne bi bio obrisan sa 4um-a!
Nazad na vrh Ići dole
♥LostInHisEyes
Vip Član
Vip Član
♥LostInHisEyes


Ženski
Datum upisa : 03.11.2008
Godina : 28
Broj poruka : 11188
Koliko volite ovaj 4um? :
Kritike............. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kritike............. Right_bar_bleue

Humor : I tako to na tu temu. xD

Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptyPet 13 Feb 2009 - 0:22

Pa ne...msm ja sam brojala koliko ih ima manje od 100 postowa i kada bi obrisali one od 0 postowa ima ih oko 100tinak...msm samo su regowani da bi izgledalo da ima kao wise clanowa...
Nazad na vrh Ići dole
Milica :)
Vip Član
Vip Član
Milica :)


Ženski
Datum upisa : 08.03.2008
Godina : 28
Broj poruka : 16643
Lokacija : in my dreams*
Job/hobbies : swe i swashta
Koliko volite ovaj 4um? :
Kritike............. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kritike............. Right_bar_bleue

Humor : xexexe

Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptyPet 13 Feb 2009 - 17:43

PA ne bi opstao 4um ako bi videli da ima malo članova.....a za prvo se slažem, videćemo sa ostalim adminima.
Nazad na vrh Ići dole
http://twilightworld.twilight-vampire.com/
Just One Girl
Vip Član
Vip Član
Just One Girl


Ženski
Datum upisa : 11.04.2008
Godina : 31
Broj poruka : 17764
Lokacija : Where All Good Sleep
Koliko volite ovaj 4um? :
Kritike............. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kritike............. Right_bar_bleue


Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptyPet 13 Feb 2009 - 22:03

Poruka je izmenjena, ali se članovi neće brisati.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptySre 25 Feb 2009 - 0:49

Imam jednu WELIKU kritiku!!! Msm da preterujete sa opomenama za spam i prawilima i zabranama msm JA SE PROSTO UPLASHIM KAD UDJEM U ONO I KAD CITAM PRAWILA!!! Msm 0k je da se ne sme spamowati toliko da se unishtawa 4um,ali o5 preterali ste msm owde smo da se smejemo i zabawimo a ne swaki cas da mislimo da li spamujemo ili ne ili da li imamo opomenu i te gluposti......
Nazad na vrh Ići dole
♥LostInHisEyes
Vip Član
Vip Član
♥LostInHisEyes


Ženski
Datum upisa : 03.11.2008
Godina : 28
Broj poruka : 11188
Koliko volite ovaj 4um? :
Kritike............. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kritike............. Right_bar_bleue

Humor : I tako to na tu temu. xD

Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptySre 25 Feb 2009 - 14:45

Ja se slazem sa Natom,ali ipak ih razumem,4um ima puno clanowa,i jako je uspeo....i nznm.....mislim da nebi trebali toliko da spamujemo...msm znam da sam medju prwima koji spamuju,ali takwa sam...nmg da se obuzdam...lol
Imam kritiku,zasto nece biti zyrka?
Nazad na vrh Ići dole
Ian.My.Love.
Vip Član
Vip Član
Ian.My.Love.


Ženski
Datum upisa : 29.02.2008
Godina : 30
Broj poruka : 12969
Lokacija : U svojoj sobici :)))
Job/hobbies : Smetanje ;))
Koliko volite ovaj 4um? :
Kritike............. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kritike............. Right_bar_bleue

Humor : xexe

Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptySre 25 Feb 2009 - 16:13

Imam i ja jednu veliku kritiku tj. pitanje je zašto niko nije poslao svim članovima email da se vrate na 4um?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/danijela.lautner
|=|Sunce|=|
Administrator
Administrator
|=|Sunce|=|


Ženski
Datum upisa : 10.02.2008
Godina : 30
Broj poruka : 14975
Lokacija : Bor
Job/hobbies : svasta
Koliko volite ovaj 4um? :
Kritike............. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kritike............. Right_bar_bleue


Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptyČet 26 Feb 2009 - 23:33

Jao evo sad cu da posaljem...A sto se tice pravila,Nato i Boko mora....Jer stvarno je previse spama i kad neko udje u neku temu i hoce da procita nesto svaka druga poruka je spam i onda se smori i jednostavno se ne reguje ili ne dolazi vise.Eto zbog toga toliko pravila i ostalo.
Nazad na vrh Ići dole
https://best-4um.forumsr.com
Gost
Gost
Anonymous



Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptyPet 27 Feb 2009 - 12:16

0k,sorry,mozda sam ja preterala...Ma nemslim to, prawila su 0k,ali malo je napadno napisano ono u prawilima...
Nazad na vrh Ići dole
Macii (:
Moderator
Moderator
Macii (:


Ženski
Datum upisa : 10.05.2008
Godina : 28
Broj poruka : 7237
Lokacija : Tamo :P
Koliko volite ovaj 4um? :
Kritike............. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kritike............. Right_bar_bleue


Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptySub 21 Mar 2009 - 18:00

E imam jednu kritiku...a t0 je da 0va g0re traka ide pre brz0...i kada je chitam,vrti mi se u glavi xD...
Nazad na vrh Ići dole
|=|Sunce|=|
Administrator
Administrator
|=|Sunce|=|


Ženski
Datum upisa : 10.02.2008
Godina : 30
Broj poruka : 14975
Lokacija : Bor
Job/hobbies : svasta
Koliko volite ovaj 4um? :
Kritike............. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kritike............. Right_bar_bleue


Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptySub 21 Mar 2009 - 18:09

Mozes da je usporis tako sto ces staviti strelicu misa na tekst...
Nazad na vrh Ići dole
https://best-4um.forumsr.com
Macii (:
Moderator
Moderator
Macii (:


Ženski
Datum upisa : 10.05.2008
Godina : 28
Broj poruka : 7237
Lokacija : Tamo :P
Koliko volite ovaj 4um? :
Kritike............. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kritike............. Right_bar_bleue


Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptySub 21 Mar 2009 - 18:09

Axa,0k...hvala...xD
Nazad na vrh Ići dole
^. *Gatita BeBe* .^
Izgubljen/a
Izgubljen/a
^. *Gatita BeBe* .^


Ženski
Datum upisa : 22.03.2009
Godina : 26
Broj poruka : 21
Job/hobbies : Pewanje,kreiranje odece....
Koliko volite ovaj 4um? :
Kritike............. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kritike............. Right_bar_bleue


Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptyNed 22 Mar 2009 - 3:55

Kritikujem Krlu,trebala bi da uradi neshto sa onom listom prijatelja jer mnogo shiri stranu.
Nazad na vrh Ići dole
http://tinkerbell.forumotion.net
Macii (:
Moderator
Moderator
Macii (:


Ženski
Datum upisa : 10.05.2008
Godina : 28
Broj poruka : 7237
Lokacija : Tamo :P
Koliko volite ovaj 4um? :
Kritike............. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kritike............. Right_bar_bleue


Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptyPon 13 Apr 2009 - 16:24

0wde su kritike u wezi 4uma Nat0...n0 spam...
Nazad na vrh Ići dole
~ A@L.e.X ~
Prolaznik
Prolaznik
~ A@L.e.X ~


Ženski
Datum upisa : 24.12.2008
Godina : 26
Broj poruka : 367
Koliko volite ovaj 4um? :
Kritike............. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kritike............. Right_bar_bleue


Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptyUto 23 Jun 2009 - 21:30

moram ovo da vam kazem jer ste zaista preterali
previse ste ostri sto se tice pravila. msm nemojte da se ljutite,ali to je tako glupo i isfoliramo da neko neprekidno pise ,,no spam'' , ona 3 znaka uzwika...
npr u onoj temi za mrtwe lutke je lia rekla kako je widela na jednom 4umu da je neka mala lupetala nesto za te lutke i neko je odma rekao kao kako spamuje...ja ne widim sta je tu spam jer je to sto je ona rekla vezano za tu temu!!!!

znam sta cete mi reci...reci cete kako postoje prawila i moraju se postowati bla bla bla
owo sam napisala jer zelim da znate gde gresite. mnogima to smeta,a ipak je ovo mesto na kome se treba zabawljati i nekim delom ubiti dosadu i owo nije nista neznam ni ja koliko bitno da bi pazila na svaki post koji napisem
Nazad na vrh Ići dole
|=|Sunce|=|
Administrator
Administrator
|=|Sunce|=|


Ženski
Datum upisa : 10.02.2008
Godina : 30
Broj poruka : 14975
Lokacija : Bor
Job/hobbies : svasta
Koliko volite ovaj 4um? :
Kritike............. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kritike............. Right_bar_bleue


Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptySre 24 Jun 2009 - 15:34

~ A@L.e.X ~ ::
i owo nije nista neznam ni ja koliko bitno da bi pazila na svaki post koji napisem
Ne razumem samo sta si ovim htela da kazes...Sada smo mnogo blazi.Sto se tice toga no spam itd.,mi moramo tako da pisemo jer ne zelimo da forum bude prepun bespotrebnih komentara...
Za taj primer sto si navela,za lutke,ja se stvarno ne secam,ali ok.Ne znam ko je to napisao,slazem se sa tobom da to nije spam,ali to je inace ja mislim bilo odavno...
Nadam se da i ti nas razumes zasto stalno pricamo no spam itd,sigurno nisu lose namere ili da bi mi sefovali ili tako nesto....
Hvala
Nazad na vrh Ići dole
https://best-4um.forumsr.com
Gost
Gost
Anonymous



Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptyPon 29 Jun 2009 - 1:45

E sad stwarno ste ispali jadno! Niko nije dosxao na zurku!!! Bukvalno nijedan admin nije irganizowao zurku,a nije ni dosxao. Bila je samo Danijela tu. I zurka je narawno propala. Izwinite,ali basx ste me razocxarali...
Nazad na vrh Ići dole
♥LostInHisEyes
Vip Član
Vip Član
♥LostInHisEyes


Ženski
Datum upisa : 03.11.2008
Godina : 28
Broj poruka : 11188
Koliko volite ovaj 4um? :
Kritike............. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kritike............. Right_bar_bleue

Humor : I tako to na tu temu. xD

Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptyPon 29 Jun 2009 - 10:52

Nato ja bi dosla,ali nisam znala u koliko je sati!Ne brini se sigurno cemo organizovati drugu zurku koja nema sanse da propadne! :D
Nazad na vrh Ići dole
|=|Sunce|=|
Administrator
Administrator
|=|Sunce|=|


Ženski
Datum upisa : 10.02.2008
Godina : 30
Broj poruka : 14975
Lokacija : Bor
Job/hobbies : svasta
Koliko volite ovaj 4um? :
Kritike............. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kritike............. Right_bar_bleue


Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptyPon 29 Jun 2009 - 15:57

Ja sam imala neke vazne obaveze sto se srednje skole ticu,a Jovani je istekao net....Ja ionako nisam bila nesto za tu zurku,ali bih svejedno dosla da sam mogla....
Nazad na vrh Ići dole
https://best-4um.forumsr.com
MisS_Uchiha
Diplomac Best Foruma
Diplomac Best Foruma
MisS_Uchiha


Ženski
Datum upisa : 20.04.2008
Godina : 31
Broj poruka : 5263
Lokacija : Ispred racunara gledam Naruta i jedem sladoled
Job/hobbies : skupljanje labella, slushanje muzike, gledanje anima i seranowih,citanje mange, blejanje na netu....
Koliko volite ovaj 4um? :
Kritike............. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kritike............. Right_bar_bleue


Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. EmptyPon 29 Jun 2009 - 16:43

Ja sam imala probleme sa netom... Pa sam morala da radim nowi Windows, nije ni bitno, swe u swemu, bice zhurka uskoro, ali mora prwo 4um da se sredi, i admini da se dogowore..... :DDD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kritike............. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike.............   Kritike............. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kritike.............
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
• Best Forum • :: PRAVILA I OBAVEŠTENJA :: Forum :: Vaše mišljenje-
Skoči na: